Śniadania hotelowe, czyli co zrobić, żeby gość i hotel byli zadowoleni

0
1754
Na kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 Mikołaj Jaworski, Zastępca Szefa Kuchni w Brant Hotel & Restaurant, wytłumaczy, dlaczego śniadanie to najważniejszy posiłek w hotelu. Słuchacze dowiedzą się m.in. czy hotelowi opłacają się śniadania i jakie godziny ich serwowania są optymalne.

Mikołaj Jaworski od 10 lat związany jest z branżą gastronomiczną i hotelarstwem. Swoje pierwsze kulinarne kroki stawiał w warszawskim hotelu Bristol, zdobywając wiedzę i doświadczenie od najlepszych szefów kuchni w Polsce. Kolejnym przystankiem na jego drodze zawodowej był należący do polskiej sieci Arche Hotel Puławska Residance. W 2015 roku, u boku szefa kuchni Michała Tkaczyka, podjął pracę w koncepcie Dom Wódki, gdzie poznał elementy łączenia autorskich dań rodzimej kuchni z polskimi wódkami i tradycyjnymi nalewkami w harmonijną całość food pairingu. Obecnie piastuje stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni w podwarszawskim hotelu Brant&Restaurant.

Jaworski jest absolwentem Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji o specjalności zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii oraz studiów podyplomowych menadżer hotelu na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii. Jak sam deklaruje, „lubi kuchnię nowoczesną, ale nie boi się łączyć jej z tradycyjną”, dlatego w jego daniach łatwo znaleźć dawne smaki. Ceni także azjatyckie akcenty, które przemyca do przygotowywanych potraw, nawet tych typowo polskich. Prywatnie pasjonuje się motoryzacją, kolarstwem górskim oraz szosowym.

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Mikołaj Jaworski wygłosi prezentację pt. „Śniadania hotelowe – czyli co zrobić żeby gość i hotel byli zadowoleni?”, podczas której poruszy następujące tematy:

  • Dlaczego śniadanie to najważniejszy posiłek w hotelu?
  • Jakie godziny serwowania śniadań będą najlepsze dla mojego hotelu?
  • Ergonomia serwisu śniadaniowego
  • Asortyment śniadaniowy – różnorodnie i efektywnie
  • Czy śniadania opłacają się hotelowi?
  • Prezentacja bufetu śniadaniowego
  • Informacja i bezpieczeństwo
  • Personel śniadaniowy
  • Kawa na śniadaniu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.