Uber Eats wkroczył do Wrocławia. 75 restauracji dowiezie posiłek

0
685
Od 11 kwietnia mieszkańcy Wrocławia będą mogli za pomocą aplikacji Uber Eats zamawiać posiłki z aż 75 restauracji. To już czwarte polskie miasto, w którym świadczone będą usługi z wykorzystaniem tego systemu rezerwacyjnego.

Usługa Uber Eats funkcjonuje w naszym kraju już od ponad dwunastu miesięcy. Dotychczas mogli z niej korzystać jedynie mieszkańcy Warszawy, Poznania, a od niedawna także Krakowa. Od tego miesiąca intuicyjna aplikacja będzie dostępna również dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Uzyskają oni dostęp do bogatej oferty ok. 75 restauracji.

„Dwa miesiące temu inaugurowaliśmy start usługi Uber Eats w Krakowie. Od ponad roku działamy już w Warszawie, trochę krócej w Poznaniu. Od momentu uruchomienia aplikacji liczba dostępnych restauracji zwiększyła się ponad 6 razy – ze 150 do ponad 1000. Teraz do grona polskich miast z usługą Uber Eats na pokładzie dołącza Wrocław, gdzie użytkownicy mogą wybierać dania z 75 restauracji oferujących rozmaite rodzaje kuchni, z wielu półek cenowych” – powiedział Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny Uber Eats w Polsce.

Platforma Uber Eats zrzesza już ponad 1000 restauracji, a liczba ta stale rośnie. Koszt dostawy wynosi niezmiennie 7,99 zł, a zamówienia można składać codziennie w godzinach od 11 do 23. Użytkownik po zrealizowanej transakcji może ocenić zamówienie za pomocą gwiazdek, a restauracja, która otrzyma ich najwięcej, będzie wyświetlana w zakładce 'Ulubione’ i wśród najczęściej wybieranych lokali. Na podstawie preferencji aplikacja będzie również wysyłać użytkownikowi sugestie, jaki rodzaj potraw może mu najbardziej odpowiadać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.