Green Caffè Nero otworzy się w kompleksie biurowym Diuna

0
347

Green Caffè Nero otworzy latem nowy lokal w kompleksie biurowym Diuna na warszawskim Służewcu. Kawiarnia zajmie 200 mkw. powierzchni na parterze budynku D, oferując łatwy dostęp zarówno od strony ulicy Taśmowej, jak i od nowego, zielonego patio kompleksu.

Green Caffè Nero to marka powstała z połączenia warszawskich kawiarni Green Coffee i międzynarodowej sieci kawiarni Caffè Nero. Obecnie sieć ma 68 kawiarni w Warszawie, 7 w Krakowie oraz 5 we Wrocławiu. Nowy lokal w Diunie będzie 82. kawiarnią tej sieci w Polsce.

Kawiarnia w Diunie będzie oferować bogatą ofertę, w tym świeżo wypiekane bagietki, rzemieślnicze kanapki, różnorodne propozycje lunchowe oraz domowe ciasta, ciasteczka i wypieki. Oczywiście, nie zabraknie kawy jakości specialty.

Wystrój kawiarni będzie nawiązywał do okolicy i charakteru miejsca, korzystając z naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień i metal. Wnętrza będą współtworzone przez polskich artystów i rzemieślników, co ma stworzyć unikalną atmosferę.

Dorota Pomacho-Pątkiewicz, prezeska Green Caffè Nero, wyraziła entuzjazm związany z otwarciem nowego lokalu: „Diuna to wyśmienity przykład rewitalizacji przestrzeni biurowej i nadania jej wielu nowych funkcji. Bardzo się cieszę, że nasza kolejna, 82. kawiarnia, pojawi się właśnie tam. Już pracujemy nad projektem wnętrza nawiązującego do okolicy i charakteru miejsca, by dopełnić ofertę gastronomiczną Diuny doskonałą kawą i rzemieślniczym jedzeniem.”

Ewa Lubańska, Leasing Director w Syrena Real Estate, dodała: „Ogromnie cieszymy się, że Green Caffè Nero dołącza do naszej społeczności w Diunie. Obecność tej kawiarni w naszym kompleksie to nie tylko nowa, wspaniała opcja dla naszych najemców, ale także krok w kierunku stworzenia przestrzeni, która żyje nie tylko w godzinach pracy, ale staje się miejscem spotkań dla lokalnej społeczności.”

Kompleks biurowy Diuna, dawniej znany jako Marynarska Business Park, przeszedł metamorfozę dzięki działaniom PineBridge Benson Elliot i Syrena Real Estate. Zmiany objęły m.in. rewitalizację terenów zewnętrznych i przebudowę lobby wejściowych czterech budynków, a betonowy parking został przekształcony w park z 50 drzewami, 96 gatunkami krzewów, strumykiem i edukacyjnym pawilonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.