Nocowanie.pl rozwija system rezerwacyjny

0
484

Wiele osób ceni sobie możliwość rezerwacji zakwaterowania całkowicie online, szybko i „bezkontaktowo”. Z myślą o tych użytkownikach Nocowanie.pl rozwija system rezerwacyjny, pozwalający kilkoma kliknięciami zarezerwować noclegi bez konieczności bezpośredniego kontaktu z gospodarzem obiektu.

Wchodzimy na bardzo atrakcyjny rynek, zdominowany obecnie przez graczy zagranicznych – mówi Tomasz Machała, CEO Nocowanie.pl – Naszą siłą jest bardzo duża baza obiektów dopasowanych do upodobań i możliwości finansowych polskiego turysty – nie tylko hoteli i apartamentów, ale również mniejszych pensjonatów, domków letniskowych czy obiektów agroturystycznych, położonych w mniej obleganych miejscowościach. Oprócz tego dbamy o weryfikację współpracujących z nami obiektów noclegowych, by oszczędzić turystom przykrych niespodzianek. Wyróżnia nas także polskie biuro obsługi klienta, pozwalające w razie jakichkolwiek kłopotów szybko uzyskać polskojęzyczne wsparcie. Nowy system wzbudził zainteresowanie, a liczba miejsc, które do niego dołączają, systematycznie rośnie.

Nowy system gwarantuje wygodę i oszczędność czasu – turyści nie muszą kontaktować się z wieloma obiektami, by sprawdzić aktualne ceny czy dostępność terminów, a właściciele nie muszą odpisywać na maile czy odbierać telefonów od turystów pytających o niedostępne terminy. Rezerwację można opłacić nie tylko kartą płatniczą, ale dowolnie wybranym sposobem płatności online – także BLIKiem lub szybkim przelewem. Turyści i gospodarze obiektów mogą wybrać, czy chcą skorzystać z natychmiastowych rezerwacji, czy z kontaktu przez czat lub telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.