Lublin wzbogaci się o nowy hotel

0
773
W Lublinie powstanie nowy hotel pod marką Moxy należącą do sieci Marriott International. Otwarcie planowane jest na 2022 rok.

Nowy hotel ze 120 pokojami powstanie w Lublinie przy ul. 1-go Maja. Inwestorem jest CRH Holding należąca do lubelskiej Grupy Żagiel. Hotel będzie składał się z dwóch części. Pierwsza będzie miała trzy kondygnacje, druga zaś sześć. Całość inwestycji idealnie się wpisuje w plan rewitalizacji tej części miasta.

„Goście hotelu znajdą się w zapierającej dech w piersiach industrialnej przestrzeni, skłaniającej do kreatywnego spędzania czasu. Światowe trendy spotkają się z mocnymi akcentami lokalnymi. Odwiedzających zaskoczy niestandardowy sposób wprowadzenia atrybutów, które nawiązują do historii lubelskiego przemysłu” mówi Sylwia Dołęgowska wiceprezes zarządu CRH Holding.

Reklama

Hotele Moxy charakteryzują się niepowtarzalnym designem, tworzonym z myślą ludziach młodych mentalnie. W kraju działają już dwa hotele tej marki, w Katowicach i Warszawie. Otwarcie kolejnego tym razem w Poznaniu zaplanowane jest na ten rok.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.