Lublin wzbogaci się o nowy hotel

0
790
W Lublinie powstanie nowy hotel pod marką Moxy należącą do sieci Marriott International. Otwarcie planowane jest na 2022 rok.

Nowy hotel ze 120 pokojami powstanie w Lublinie przy ul. 1-go Maja. Inwestorem jest CRH Holding należąca do lubelskiej Grupy Żagiel. Hotel będzie składał się z dwóch części. Pierwsza będzie miała trzy kondygnacje, druga zaś sześć. Całość inwestycji idealnie się wpisuje w plan rewitalizacji tej części miasta.

„Goście hotelu znajdą się w zapierającej dech w piersiach industrialnej przestrzeni, skłaniającej do kreatywnego spędzania czasu. Światowe trendy spotkają się z mocnymi akcentami lokalnymi. Odwiedzających zaskoczy niestandardowy sposób wprowadzenia atrybutów, które nawiązują do historii lubelskiego przemysłu” mówi Sylwia Dołęgowska wiceprezes zarządu CRH Holding.

Reklama

Hotele Moxy charakteryzują się niepowtarzalnym designem, tworzonym z myślą ludziach młodych mentalnie. W kraju działają już dwa hotele tej marki, w Katowicach i Warszawie. Otwarcie kolejnego tym razem w Poznaniu zaplanowane jest na ten rok.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!