Ptak Warsaw Expo przyjęty do grona światowej organizacji!

0
1511
Komitet Wykonawczy Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego zdecydował na początku maja o przyjęciu w swoje szeregi Ptak Warsaw Expo. Decyzję ogłoszono oficjalnie podczas UFI European Conference 2018 w Weronie.

Włączenie Ptak Warsaw Expo do rodziny UFI poprzedził audyt przeprowadzony przez ekspertów Stowarzyszenia podczas marcowych targów Warsaw Pack 2018. W raporcie za 2017 rok UFI sklasyfikowała centrum targowe z Nadarzyna na pierwszym miejscu w Polsce i 19. w Europie biorąc pod uwagę wielkość powierzchni wystawienniczej.

„Bardzo się cieszymy, że jesteśmy już pełnoprawnym członkiem międzynarodowej rodziny targowej, jaką tworzy UFI. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy znaleźć się w tym gronie. Członkowstwo w UFI jest potwierdzeniem spełnienia przez obiekt, jak i firmę światowych standardów wymaganych od członków UFI. Dziękuję wszystkim organizacjom z Polski, jak i innych krajów świata za rekomendacje i wsparcie, jakiego udzieliły nam podczas naszego procesu akcesyjnego do UFI” – mówi Tomasz Szypuła, prezes Ptak Warsaw Expo.

Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI) to największa na świecie organizacja branży targowej. Obecność w gronie członków UFI stanowi potwierdzenie światowej jakości obiektu oraz odbywających się w nim wydarzeń, a także jest certyfikatem najwyższej wiarygodności Ptak Warsaw Expo na globalnym rynku targowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.