Galeria Mokotów zaprasza sympatyków światowej kuchni

0
960
Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się prawdziwe święto dla fanów kuchni z całego świata – stołeczny Food Festival. W planach, oprócz bezpłatnych degustacji, znajdują się m.in. rodzinne warsztaty Mokotów na Widelcu pod okiem Grzegorza Łapanowskiego.

Wydarzenie zaplanowano na sześć dni, podczas których będzie można degustować przysmaki kuchni z różnych zakątków świata. W festiwalu wezmą udział restauracje ze strefy Grand Kitchen, tj. Nitro Lody, Tokyo Sushi, Monique Bakery & Wine, Starbucks i wiele innych.

W ramach imprezy odbędzie się bezpłatna degustacja dań z menu poszczególnych lokali. Od poniedziałku do soboty w godzinach 12-15 oraz 17-20 na stoiskach w specjalnie przygotowanej strefie dostępne będą różnorodne potrawy i przekąski. Zgodnie z harmonogramem, serwowane dania będą się zmieniać. To znakomita okazja, aby spróbować nowych smaków – od tradycyjnego sushi, przez inne dania orientalne, aż po słodkie wypieki i naturalne lody.

Udział w rozpoczynającym się 17 września Food Festivalu jest bezpłatny. Jedynym wymogiem jest założenie nieodpłatnej Karty Stałego Klienta Galerii Mokotów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Grzegorz Łapanowski. Ambasador Grand Kitchen pojawi się na festiwalu w sobotę 22 września i poprowadzi autorskie warsztaty kulinarne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.