Nowy projekt Grupy Arche

0
2217

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawił nowy fanpage Arche Siedlisko, który na razie nie odsłania wielu szczegółów, ale pozwala już wyciągnąć kilka wniosków na temat planów Arche.

Z głównego zdjęcia możemy wnioskować, że projekt oparty będzie o kontenery przystosowane do pełnienia funkcji małych, niezależnych domków/pokoi hotelowych, zlokalizowanych w bardzo bliskim otoczeniu natury.

Jeszcze przed majówką na profilu Grupy Arche pojawił się wpis z prezesem Władysławem Grochowskim w roli głównej, który na hali produkcyjnej pracował przy odzyskiwaniu starych kontenerów morskich na potrzeby domków wakacyjnych. Zatem jeśli połączymy dwa plus dwa, wyjdzie nam oczywisty rachunek.

Jak możemy przeczytać na profilu Arche Siedlisko to idea sieci hoteli rozproszonych, które mają być zlokalizowane w najpiękniejszych miejscach w Polsce, w otoczeniu natury, ale również w otoczeniu lokalnych społeczności, które mają być częścią tego projektu. Czekamy na dalsze oficjalne informacje na temat tej inwestycji, a Was zachęcamy do obserwowania nowego profilu Arche.

„Witaj w Arche Siedlisko! Rozgość się i poznaj ideę sieci hoteli rozproszonych, usytuowanych w najpiękniejszych miejscach w Polsce, w otoczeniu natury, blisko lokalnych społeczności.

Pytacie nas o lokalizację Arche Siedlisko. Odpowiadamy: lokalizacji będzie wiele na terenie całej Polski, pierwsze przygotowujemy w wojewódzkie świętokrzyskim i na Śląsku. Nie chcemy niepotrzebnie ingerować w nienaruszoną naturę. Zagospodarowujemy miejsca noszące ślady obecności człowieka, na przykład dawne gospodarstwa, czy siedliska. Miejsca wcześniej zamieszkałe pozwalają nam dodatkowo na włączenie do całego projektu społeczności lokalnej, z uwagi na czynniki folklorystyczne, kulturalne i zwyczajnie ludzkie. Chcemy zbliżyć naszych gości do tradycyjnego modelu wypoczynku, blisko natury, bez barier. Obiecujemy, że nie będziecie się u nas nudzić. W każdej z wybranych przez nas lokalizacji czekać będą na Was atrakcje: szlaki rowerowe, spacerowe, rzeki lub inne zbiorniki idealne do uprawiania sportów i wiele innych. Dla ułatwienia przygotujemy dla Was mini przewodniki po okolicy.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.