Przyjaciele Horeca Business Club pokazali wielkie serca – i to nie pierwszy raz!

0
1269

W piątek, w siedzibie Horeca Business Club i Horeca Radio miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Zebraliśmy pluszaki dla SOS Wioski Dziecięce i pieluchy, kosmetyki, ubranka dla małych pacjentów oddziału neonatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. Jesteśmy zaskoczeni, że takim echem odbiła się nasza spontaniczna akcja! Pięknie Wam dziękujemy!

Spotkanie zainicjował Rafał Krzycki. Początkowo miała to być świąteczna impreza z przyjaciółmi. Później pojawił się pomysł, aby zebrać pluszaki dla dzieci. Spotkało się to z olbrzymim zaangażowaniem. Kolejno okazało się, że pomocy potrzebują również mali pacjenci oddziału neonatologii szpitala im. prof. W. Orłowskiego. I z taką inicjatywą wyszła Sylwia Stachyra, zwyciężczyni programu TOP CHEF. I tu po raz kolejny okazało się, że możemy liczyć na naszych przyjaciół.

Przez ostatni tydzień odbieraliśmy paczki z prezentami dla dzieci. W piątek nasi darczyńcy odwiedzali nas już osobiście. A wieczorem spotkaliśmy się już w dużym gronie. Naszą redakcję wypełniły pluszowe misie, również takie, które były ulubieńcami naszych dzieci.

I to jest ten moment kiedy chcemy podziękować! Zatem dziękujemy: Ekipie Soundgarden na czele z Marcinem Fiukiem, IGHP na czele z Marcinem Mączyńskim, Pawłowi Jabłońskiemu z Meeting 15, Michałowi Brzyskiemu z firmy Asten, Ani Iwanickiej – Nowak  RomAnia Culinaria ( i tu nasze osobiste podziękowania za piękny piernik Horeca Radio Aniu!), Odkupienie Win, Ranczo Pod Bocianem – podziękowania dla Marty Gos i Elfów – oprócz upominków dla dzieci dostarczyli nam pyszny catering, Karol Weber Inspektor Hotelowy….i rozśpiewany jak się okazało :), Troll Hotelowy Paweł Kielemoniuk, Klaudia Babiej Hotel Talaria Resort & Spa – w przepięknej sukience, podobnie jak Ewa Słodczyk z Hotelu Centuria, Damian Rdzanek z misiami i pysznym sernikiem i Sylwia Wróbel z Windsor Hotel, która odwiedziła nas w ciągu dnia w czapce Mikołaja, z workami pluszaków i piękną Gwiazdą Betlejemską, a za przepyszne sery dziękujemy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek!

Już wiemy, że to nasza nowa tradycja i widzimy się za rok!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. My Wam pięknie dziękujemy! Po raz kolejny udowodniliście, że macie wielkie serca!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.