Nowa Dyrektor Generalna w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort – Kamila Lachowicz-Wituła

0
1121
Fot.: LinkedIn: Kamila Lachowicz-Wituła

Wraz z rozpoczęciem nowego roku, funkcję Dyrektorki Generalnej w Cottonina Hotel Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju, objęła Kamila Lachowicz-Wituła. Wcześniej stanowisko to należało do Igi Bartczak.

Nowy rok dla Hotelu Cottonina & Mineral SPA Resort to zmiany personalne na stanowisku Dyrektora Generalnego. 1 stycznia 2023 r. funkcję tę, od pełniącej ją przez sześć lat Igi Bartczak, przejęła Kamila Lachowicz-Wituła. Nowa Dyrektor Generalna związana jest z hotelem nie od dziś. W latach 2012-2021 była Kierowniczką do spraw sprzedaży MICE, a następnie przez niecałe dwa lata pracowała jako Dyrektorka Operacyjna. Kamila Lachowicz-Wistuła jest absolwentką Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort niedawno obchodził swój Jubileusz 10-lecia. Obiekt usytuowany jest w malowniczej miejscowości Świeradów-Zdrój, położonej w sercu Gór Izerskich. Goście mogą podziwiać tam piękno okolicznej przyrody, na którą składają się m.in. rozległe i zadbane tereny zielone oraz klimatyczne strumienie i potoki. Dodatkowym atutem są świetne warunki turystyczno-rekreacyjne i sportowe. W niedalekiej odległości od hotelu skorzystać można z tras rowerowych i biegowych oraz zimowych atrakcji, takich jak stoki narciarskie i snowboardowe, a także tory saneczkowe.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort oferuje gościom 230 miejsc noclegowych. Oprócz tego do ich dyspozycji pozostaje także świetnie wyposażone SPA, w którym wykorzystywane są złoża pochodzące z pobliskich gór. Ponadto obiekt organizuje liczne zajęcia i przeróżne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.