Lojalność – piękna wartość, na której hotele chcą robić biznes

0
1201

Maria Makal-Młynarska, 8 grudnia podczas konferencji Hotel Meeting w Poznaniu, odpowie na wiele pytań związanych z tematem lojalizacji gości. Jej rozmówcami będą: Marek Wnukowicz – PKL S.A., Marta Komar – Bel Mon Resort oraz Matylda Ners-Muszyńska – Grupa Hotelowa Condo.pl oraz Łukasz Wojciechowski z TrustMate.

Czy warto inwestować w budowanie lojalności i czy ma ona charakter uniwersalny, czy podlega podobnym uwarunkowaniom w różnych typach hoteli? Świat się zmienia, oczekiwania Gości się zmieniają – czy programy lojalnościowe się zmieniają? Czy już na etapie projektu można zaplanować hotel tak, żeby ułatwić sobie budowanie lojalności Gości?

Pełny program konferencji i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Maria Makal-Młynarska, Pełnomocnik Zarządu PKL S.A. ds. projektów hotelowych, Dyrektor Zarządzająca ds. hoteli. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w hotelarstwie. Jest doświadczoną menedżerką w operacyjnym prowadzeniu hoteli, zarówno sieciowych jak i mniejszych, butikowych. Specjalistka od wprowadzania na rynek nowych obiektów noclegowych. W latach 2016-2018 była związana z PKL S.A., gdzie tworzyła strategię dla HoReCa, czego rezultatem było uruchomienie pierwszych punktów gastronomicznych zarządzanych dziś przez PKL Horeca. Od 2021 roku ponownie związana z PKL S.A. gdzie realizuje założenia strategii grupy związane z rozwojem HoReCa, tworząc bazę noclegową jako komplementarną ofertę do głównej działalności spółki.

Jeśli interesuje Cię zwiększanie lojalności gości, ten panel jest zdecydowanie dla Ciebie. Aby wziąć udział zarejestruj się przez stronę www.hotele.bsdpoland.plKupując wcześniej – płacisz mniej.

Po całodziennej konferencji odbędzie się coroczna impreza Hotelowe Xmas Party. To wyjątkowa okazja do integracji środowiska, zawierania nowych znajomości i wspólnej zabawy do białego rana przy doskonałej muzyce, jedzeniu i drinków, które serwowane będą w formule open bar.

Rejestrując się wcześniej, kupujesz najtańsze bilety:
– udział w konferencji oraz Hotelowym Xmas Party – 599 pln netto
– udział w konferencji – 349 pln netto

Program i bilety są dostępne na www.hotele.bsdpoland.pl

Dla uczestników konferencji Hotel Andersia przygotował specjalne ceny na noclegi w dniach od 7 do 11 grudnia. Partnerem wydarzenia została Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, która przygotowała dla uczestników mnóstwo atrakcji, o których będziemy informowali w specjalnej publikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.