Prawdziwy lider. Czym różni się od bossa

0
1050

Przypominamy podcast nagrany w 2019 roku na temat zarządzania. Temat nadal aktualny, więc w tym czasie warto do niego wrócić. Kim jest prawdziwy lider i czym różni się od bossa.

Sięgamy do biblioteki Horeca Radio i widzimy, że mnóstwo nagranych w poprzednich latach rozmów i poruszanych w nich tematów jest nadal aktualnych. To jedno z pierwszych nagrań jakie w ogóle powstały w naszym studiu. Pamiętajcie, że wszystkie podcasty są dostępne na naszej stronie ale we wszystkich największych bibliotekach audio, w tym Spotify, iTunes, Spreaker. Poniżej linki do gdzie możecie znaleźć kilkaset naszych podcastów do wyboru.

Horeca Radio na portalu Horeca Business Club
Horeca Radio na Spreaker

Dzisiejszy przypominany odcinek jest z udziałem Rafała Pasenika, właściciela firmy H&R System specjalizującej się w zarządzaniu personelem i szkoleniach dla branży HoReCa. Rafał wyjaśnia, kim jest prawdziwy lider i czym różni się od bossa.

Jeżeli firma chce pójść wyżej i rozwija się, to szefowie zamiast bycia typowymi bossami powinni zmieniać się w liderów i być przewodnikami dla swoich zespołów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.