Prawdziwy lider. Czym różni się od bossa

0
481

Przypominamy podcast nagrany w 2019 roku na temat zarządzania. Temat nadal aktualny, więc w tym czasie warto do niego wrócić. Kim jest prawdziwy lider i czym różni się od bossa.

Sięgamy do biblioteki Horeca Radio i widzimy, że mnóstwo nagranych w poprzednich latach rozmów i poruszanych w nich tematów jest nadal aktualnych. To jedno z pierwszych nagrań jakie w ogóle powstały w naszym studiu. Pamiętajcie, że wszystkie podcasty są dostępne na naszej stronie ale we wszystkich największych bibliotekach audio, w tym Spotify, iTunes, Spreaker. Poniżej linki do gdzie możecie znaleźć kilkaset naszych podcastów do wyboru.

Horeca Radio na portalu Horeca Business Club
Horeca Radio na Spreaker

Reklama

Dzisiejszy przypominany odcinek jest z udziałem Rafała Pasenika, właściciela firmy H&R System specjalizującej się w zarządzaniu personelem i szkoleniach dla branży HoReCa. Rafał wyjaśnia, kim jest prawdziwy lider i czym różni się od bossa.

Jeżeli firma chce pójść wyżej i rozwija się, to szefowie zamiast bycia typowymi bossami powinni zmieniać się w liderów i być przewodnikami dla swoich zespołów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!