POWER w klubie agencji eventowych /KAE/

0
856

Agencja POWER dołączyła do klubu agencji reklamowych, zasilając tym samym Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, zrzeszające 130 agencji. Od marca 2020 roku Agencja Power współpracowała z KAE i SAR w Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń oraz przy inicjatywie #TUgether. Dziś, dzięki tej współpracy, a także wielu wspólnym doświadczeniom wstąpiła w szeregi obu organizacji.

W Klubie Agencji Eventowych Agencja Power będzie reprezentowana przez Piotra Zasadzkiego oraz Olgę Krzemińską-Zasadzką.

„Zostać członkiem tak elitarnego grona to dla nas zarówno wyjątkowa chwila jak i ogromny zaszczyt. W tych wymagających czasach możliwość komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami jest niezbędnym filarem funkcjonowania całej branży. Wierzę, że dzięki wzajemnej współpracy będzie nam wszystkim lżej i pewniej będziemy poruszać się w meandrach codzienności.” – powiedział Piotr Zasadzki, COO Agencji POWER

– Wierzę w moc tworzenia razem, budowania rynku jako branża. Wierzę, że wzajemne doświadczenia prowadzą do wspólnych działań i profesjonalizacji rynku. Miło dołączyć do KAE i SAR i być wśród największych na rynku agencji eventowych. Jestem przekonana, że będzie to dla nas wyjątkowe doświadczenie – skomentowała Olga Krzemińska Zasadzka CEO Agencji POWER

 

Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy od roku 1997 stopniowo zdobywają rynek marketingu eventowego. Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i podróży, z pasją i dynamiką podchodzą do każdego eventu. Organizują wyjątkowe wyjazdy typu incentive, wydarzenia sportowe, a także największe szkolenia, gale i konferencje w Polsce. Połączenie miłości do sportu i rywalizacji, z innowacyjnymi i dynamicznymi metodami zarządzania oraz doświadczeniem przekłada się na eventy w najlepszym wydaniu.

Według Agencji dobrze zorganizowane wydarzenie zgodne jest z długofalową strategią marketingową klienta. Eventy organizowane przez Agencję Power to połączenie emocji, najnowszych technologii i wspaniałej organizacji. Współpraca z Agencją to oparta na wzajemnym szacunku i sympatii przygoda, której zwieńczeniem jest sukces pod postacią świetnie zorganizowanego i skutecznego eventu.

Agencja była wielokrotnie nagradzana certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Zdobyła nagrodę PROCON Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii Teambuilding/Outdoor. Power jest członkiem/założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej, członkiem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz międzynarodowej organizacji Society for Incentive Travel Excellence /site/. Agencja POWER posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.