Druga restauracja Popeyes w stolicy już 27 listopada

0
600
Fot.: Materiały prasowe Popeyes Polska

Sieć restauracji Popeyes, znana z serwowania kurczaków w stylu Nowego Orleanu, zapowiada otwarcie nowej placówki w Warszawie. Restauracja zostanie uruchomiona 27 listopada o godzinie 10:00 w Galerii Młociny. To druga lokalizacja Popeyes w stolicy, po otwartej wcześniej w Złotych Tarasach.

Nowa restauracja Popeyes znajdzie się na poziomie +2 w strefie Spotkania i Dania Galerii Młociny. Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes, podkreśla, że warszawscy klienci entuzjastycznie przyjęli markę, a nowa lokalizacja ma na celu dalsze zaspokajanie rosnącego zainteresowania ich ofertą.

W ofercie Popeyes znajduje się kurczak marynowany przez 12 godzin w przyprawach z Luizjany, następnie panierowany i smażony. Firma podkreśla swoje zaangażowanie w przygotowywanie dań zgodnie z zasadą “slow preparing fast serving”.

Michał Pękala, Asset Manager w EPP, współwłaścicielu i zarządcy Galerii Młociny, wyraża zadowolenie z dołączenia Popeyes do oferty gastronomicznej galerii, która już obejmuje różnorodne kuchnie świata.

Popeyes, założony w 1972 roku w Nowym Orleanie, posiada obecnie ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach. Marka znana jest z serwowania autentycznych smaków dziedzictwa Luizjany.

Nowo otwarta restauracja w Galerii Młociny stworzy dziesiątki miejsc pracy w Warszawie. Popeyes kontynuuje rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.