Popularna burgerownia z nowym lokalem w Galerii Katowickiej

0
336
Po Wrocławiu, Warszawie, Lubinie, Gdańsku i Łodzi przyszła kolej na Katowice. Właśnie w tym mieście burgerownia Pasibus postanowiła otworzyć swój premierowy lokal na Górnym Śląsku.

Nowa burgerownia została usytuowana na poziomie +2 Galerii Katowickiej i zajmie powierzchnię 320 m2. Wystrój wnętrza zaprojektowało biuro Cudo Studio z Wrocławia, a więc miasta, w którym w 2013 roku zaparkował pierwszy food track Pasibusa. Dla gości katowickiego lokalu przeznaczono ponad 120 miejsc. W ofercie, poza klasycznymi burgerami wołowymi z boczkiem czy gorgonzolą, znajdują się również sandwicze z pieczoną, szarpaną wołowiną albo smażonym kurczakiem.

Reklama

Sieć burgerowni Pasibus wywodzi się z klasycznego street foodu, a pomysłodawcom konceptu przyświecała idea „stworzenia miejsca na mapie Wrocławia w ulicznym charakterze, o niezobowiązującej atmosferze, do którego ludzie z chęcią będą wracać”. Od 2015 roku, kiedy to powstał pierwszy lokal stacjonarny tej marki, Pasibus wkroczył do pięciu kolejnych, dużych polskich miast, a w planach są następne otwarcia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.