Huczna inauguracja AïOLI na Śląsku w rytmach klubowych

0
1272
Już 19 maja nastąpi pre-opening restauracji Aïoli inspired by Katowice. Zlokalizowana przy Katowickim Rynku 5 kantyna przywita swoich gości w iście klubowym stylu.

Na ten moment marka Aïoli może pochwalić się trzema restauracjami w naszym kraju (dwie w Warszawie i jedna w Gdańsku), a kolejna zostanie oddana do użytku jeszcze w tym półroczu. Wcześniej gospodarze Aïoli inspired by Katowice zapraszają na huczną imprezę pre-otwarcia, która odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 22. Inauguracja w klubowych klimatach będzie zapowiedzią cyklicznych imprez, jakie przy Katowickim Rynku 5 będą odbywać się w każdy weekend.

Restauracje marki Aïoli w Warszawie oraz Gdańsku prowadzi Marcin Wachowicz wraz ze współpracownikami. Wspólnie uczynili swoją kantynę jednym z najpopularniejszych lokali w stolicy, a teraz zamierzają podbić rynek śląski.

„Nie mówię, że nasze Aïoli to restauracja. To kantyna miejska, nowy format. Słowo „restauracja” jest zamknięte i blokuje działania zewnętrzne i społeczne, a my jesteśmy już społeczeństwem, które szuka nowych bodźców, także w knajpie. Choć oczywiście wymaga od restauratora uczciwości w sprawach jedzenia” – twierdzi Wachowicz, cytowany przez portal katowice.wyborcza.pl

Aïoli uwielbia zaskakiwać swoich gości. Były już śniadania do kawy za symboliczną złotówkę, wtorkowe pizze za 10 PLN, a także koktajlowe wieczory przy muzyce granej na żywo przez DJ-ów. Teraz przyszedł czas na inaugurację restauracji wzorem imprez z popularnych katowickich klubów pokroju Spiżu czy Energy 2000.

Na krajowym rynku gastronomicznym Aïoli funkcjonuje już od ponad pięciu lat. Premierowy lokal – Aïoli Cantine Bar Café Deli – powstał w stolicy, przy ulicy Świętokrzyskiej 18. Właściciele nie zamierzają jednak poprzestać na czterech lokalach, którymi będą mogli pochwalić się od końca maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.