Aneta Lewandowska panelistką na Hotel Meeting Businesswoman Edition!

0
1367
Jednym z głównych elementów bogatej części merytorycznej październikowej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition będzie panel dyskusyjny dotyczący efektywnego zarządzania personelem. W roli ekspertki wystąpi m.in. Aneta Lewandowska – Dyrektor Generalna Sofitel Warsaw Victoria.

Aneta Lewandowska to absolwentka kierunku International Hotel Management na Uniwersytecie Łódzkim, Nauk Politycznych w Wyższej Szkole Humanistycznej, a także Hotelarstwa w Wyższej Szkole Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki oraz wielu branżowych programów rozwojowych. Ze stołeczną branżą hotelarską związana jest od ponad 17 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w hotelach w segmencie ekonomicznym jako recepcjonistka w Ibisie na warszawskiej Pradze. Od tego czasu konsekwentnie zaliczała kolejne awanse – od Szefowej Recepcji aż do Dyrektor Generalnej. Od 2014 roku związała się z siecią Mercure poprzez objęcie stanowiska Dyrektor Operacyjnej w hotelu Mercure Warszawa Grand. W kwietniu bieżącego roku dołączyła do zespołu legendarnego Sofitel Warsaw Victoria i aktualnie pełni obowiązki Dyrektor Generalnej tego hotelu.

Lewandowska jest liderką projektów z zakresie sprzedaży oraz rozwoju kompetencji pracowniczych. W zarządzanych obiektach tworzy atmosferę, w której goście są zadowoleni, a pracownicy czują się docenieni, co ma bezpośrednie przełożenie na ich sukcesy ekonomiczne.

Najmocniej na świecie kocha swoją rodzinę, a zaraz potem pracę. Wolny czas wykorzystuje przez cały rok na podróże, a zimą na ukochany sport, czyli jazdę na nartach.

Źródło: Sofitel Warsaw Victoria

Podczas jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting 2018 Aneta Lewandowska weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Zarządzanie personelem: jak skutecznie rekrutować i angażować pracowników, powstrzymać rotację oraz zwalniać z klasą”. Moderatorką debaty będzie Elżbieta Nitsze, a wśród jej rozmówczyń na scenie pojawią się także Anna Pestilenz (Właścicielka Hotelu Szafir) oraz Paulina Kołodziejczyk (Dyrektor Generalna Leonardo Royal Warsaw Hotel).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą części merytorycznej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.