Aneta Lewandowska panelistką na Hotel Meeting Businesswoman Edition!

0
563
Jednym z głównych elementów bogatej części merytorycznej październikowej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition będzie panel dyskusyjny dotyczący efektywnego zarządzania personelem. W roli ekspertki wystąpi m.in. Aneta Lewandowska – Dyrektor Generalna Sofitel Warsaw Victoria.

Aneta Lewandowska to absolwentka kierunku International Hotel Management na Uniwersytecie Łódzkim, Nauk Politycznych w Wyższej Szkole Humanistycznej, a także Hotelarstwa w Wyższej Szkole Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki oraz wielu branżowych programów rozwojowych. Ze stołeczną branżą hotelarską związana jest od ponad 17 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w hotelach w segmencie ekonomicznym jako recepcjonistka w Ibisie na warszawskiej Pradze. Od tego czasu konsekwentnie zaliczała kolejne awanse – od Szefowej Recepcji aż do Dyrektor Generalnej. Od 2014 roku związała się z siecią Mercure poprzez objęcie stanowiska Dyrektor Operacyjnej w hotelu Mercure Warszawa Grand. W kwietniu bieżącego roku dołączyła do zespołu legendarnego Sofitel Warsaw Victoria i aktualnie pełni obowiązki Dyrektor Generalnej tego hotelu.

Lewandowska jest liderką projektów z zakresie sprzedaży oraz rozwoju kompetencji pracowniczych. W zarządzanych obiektach tworzy atmosferę, w której goście są zadowoleni, a pracownicy czują się docenieni, co ma bezpośrednie przełożenie na ich sukcesy ekonomiczne.

Najmocniej na świecie kocha swoją rodzinę, a zaraz potem pracę. Wolny czas wykorzystuje przez cały rok na podróże, a zimą na ukochany sport, czyli jazdę na nartach.

Źródło: Sofitel Warsaw Victoria

Podczas jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting 2018 Aneta Lewandowska weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Zarządzanie personelem: jak skutecznie rekrutować i angażować pracowników, powstrzymać rotację oraz zwalniać z klasą”. Moderatorką debaty będzie Elżbieta Nitsze, a wśród jej rozmówczyń na scenie pojawią się także Anna Pestilenz (Właścicielka Hotelu Szafir) oraz Paulina Kołodziejczyk (Dyrektor Generalna Leonardo Royal Warsaw Hotel).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą części merytorycznej konferencji Hotel Meeting Businesswoman Edition na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj