Grupa Orbis przeprowadza się do nowej siedziby

1
1159
Największe polskie przedsiębiorstwo z branży hotelarskiej już tej wiosny przeprowadzi się do nowej siedziby. Grupa Orbis wynajmie lokale w ścisłym centrum Warszawy o łącznej powierzchni blisko 2400 m2.

Biurowiec Lumen to nowe miejsce stacjonowania Orbisu w naszym kraju. Przed decyzją, jakie miejsce wybrać na biuro, przeprowadzono ankietę wśród pracowników Grupy. Centrum miasta zostało wybrane ze względu na dostępność komunikacji publicznej, usług dodatkowych oferowanych w okolicy i oczywiście warunki finansowe wynajmu.

„Biurowiec Lumen stanowi jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych w Warszawie. Bezpośredni dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej i szerokiego wachlarza usług w ramach kompleksu zakupowo – rozrywkowego Złote Tarasy sprawia, że budynek od lat wynajęty jest na wysokim poziomie – ponad 90%” – mówi Małgorzata Arseniuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Budynki Lumen i Skylight to część znanego kompleksu Złote Tarasy. Łącznie oba biurowce oferują ponad 45 tys. m2 nowoczesnej powierzchni. Bezsprzecznym atutem jest lokalizacja w samym centrum stolicy. Lumen i Skylight posiadają również certyfikaty ekologiczne BREEAM in-Use-International.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.