Polska turystyka wciąż cieszy się dużym uznaniem Rosji

0
167
Polska Organizacja Turystyczna została laureatem zaszczytnej nagrody ATOR Travel Awards w kategorii „Za kreatywne podejście w turystyce”. To nie pierwsze w tym roku wyróżnienie ze strony wschodniego supermocarstwa dla agencji promującej Polskę jako kraj atrakcyjny dla turystów. W marcu POT przyznano bowiem nagrodę Best Destination Promotion in Russia 2018.

Nagroda „Za kreatywne podejście w turystyce” wręczana jest już od 8 lat przez Stowarzyszenie Rosyjskich Biur Podróży ATOR. Co roku rywalizują o nią zagraniczne przedstawicielstwa działające w obszarze turystyki na terenie Rosji.

POT otrzymała nagrodę na targach w Kaliningradzie. Wyróżnienie to stanowi uwieńczenie kilkuletniej współpracy pomiędzy agencją a rosyjskimi biurami podróży. Przedstawiciele POT przekonują, że starano się w niestandardowy sposób przedstawić regiony, miasta i lokalne atrakcje turystyczne w Polsce.

Reklama

„Branża turystyczna dostrzegła nasze aktywne działania promocyjne. Mamy nadzieję, że dzięki nim już niedługo jeszcze więcej Rosjan będzie decydowało się zarówno odpoczywać w Polsce, jak i korzystać z turystyki zdrowotnej” – mówi wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk.

Zwycięzcy wybierani są w pięciu kategoriach. Poza „Kreatywnym podejściem w turystyce”, laureaci nagradzani są jeszcze za „Innowacyjne podejście w turystyce”, „Najlepszą stronę www w języku rosyjskim”, „Współpracę z rosyjskimi touroperatorami” oraz „Aktywną działalność informacyjną”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.