Polska turystyka wciąż cieszy się dużym uznaniem Rosji

0
1010
Polska Organizacja Turystyczna została laureatem zaszczytnej nagrody ATOR Travel Awards w kategorii „Za kreatywne podejście w turystyce”. To nie pierwsze w tym roku wyróżnienie ze strony wschodniego supermocarstwa dla agencji promującej Polskę jako kraj atrakcyjny dla turystów. W marcu POT przyznano bowiem nagrodę Best Destination Promotion in Russia 2018.

Nagroda „Za kreatywne podejście w turystyce” wręczana jest już od 8 lat przez Stowarzyszenie Rosyjskich Biur Podróży ATOR. Co roku rywalizują o nią zagraniczne przedstawicielstwa działające w obszarze turystyki na terenie Rosji.

POT otrzymała nagrodę na targach w Kaliningradzie. Wyróżnienie to stanowi uwieńczenie kilkuletniej współpracy pomiędzy agencją a rosyjskimi biurami podróży. Przedstawiciele POT przekonują, że starano się w niestandardowy sposób przedstawić regiony, miasta i lokalne atrakcje turystyczne w Polsce.

„Branża turystyczna dostrzegła nasze aktywne działania promocyjne. Mamy nadzieję, że dzięki nim już niedługo jeszcze więcej Rosjan będzie decydowało się zarówno odpoczywać w Polsce, jak i korzystać z turystyki zdrowotnej” – mówi wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk.

Zwycięzcy wybierani są w pięciu kategoriach. Poza „Kreatywnym podejściem w turystyce”, laureaci nagradzani są jeszcze za „Innowacyjne podejście w turystyce”, „Najlepszą stronę www w języku rosyjskim”, „Współpracę z rosyjskimi touroperatorami” oraz „Aktywną działalność informacyjną”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.