Michał Grobelny nowym Dyrektorem Generalnym hotelu Radisson Blu w Ostródzie

0
775
Fot.: Materiały prasowe Radisson

Michał Grobelny został mianowany Dyrektorem Generalnym hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie. Grobelny, związany jest z siecią hoteli Radisson przez ponad dwie dekady, posiada bogate doświadczenie w branży hotelarskiej.

Swoją karierę w hotelarstwie Grobelny rozpoczął w 2002 r. w hotelu Radisson Collection na ul. Grzybowskiej w Warszawie, pełniąc funkcję Food & Beverage Managera. W późniejszych latach pracował na podobnym stanowisku w hotelu sieci we Wrocławiu oraz w Radisson Blu Sobieski w Warszawie. W ciągu ostatniej dekady, Grobelny zdobywał doświadczenie jako Dyrektor Generalny różnych obiektów Radisson Hotel Group w Rosji.

Niedawno otwarty Radisson Blu Resort w Ostródzie jest wyjątkowym obiektem na mapie Mazur. Cieszę się, że po kilku latach pracy za granicą, mam okazję wrócić do Polski i prowadzić świeży obiekt sieci Radisson Hotel Group. Hotelarstwo w Polsce zawsze było na wysokim poziomie, dlatego wraz z moim zespołem, chcemy kontynuować tę tradycję oraz ze zrozumieniem wsłuchiwać się w potrzeby naszych gości”. – powiedział Michał Grobelny, Dyrektor Generalny Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie.

Przed objęciem stanowiska przez Michała Grobelnego, dyrektorem generalnym hotelu Radisson Blu w Ostródzie  był Adam Pruszkowski. Pruszkowski, związany jest z branżą hotelarską od blisko 35 lat, zarządzał wcześniej m.in. Hiltonem Świnoujście oraz Hiltonem Garden Inn Tbilisi. Jego doświadczenie obejmuje pracę przy otwarciach hoteli sieci Radisson Blu, Vienna International oraz DoubleTree by Hilton w różnych lokalizacjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Hotel Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie oferuje 238 pokoi, nowoczesny Aqua Park oraz kompleksowe SPA LAVA e SAL. Obiekt dysponuje również 16 salami konferencyjnymi oraz licznymi lokalami gastronomicznymi z widokiem na Jezioro Drwęckie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.