Nowy Dyrektor Operacyjny w ZR Hotele i Restauracje w Zabytkach

0
1540
W sieci ZR Hotele i Restauracje w Zabytkach nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Operacyjnego. Został nim Tomasz Bułka, który przed objęciem nowej posady zarządzał bazą noclegową Uzdrowiska Ustroń.

 Źródło: Hotelarz

Kariera Bułki w branży hotelarskiej rozpoczęła się przed osiemnastoma laty w hotelu Start, gdzie pracował na stanowisku recepcjonisty. W 2003 r. postanowił związać się z siecią Hotel System, gdzie również zaczynał od recepcji, by później objąć stanowisko kierownika hotelu.

Następne lata to już zarządzanie hotelami Old Time w Krakowie i Poziom 511 Design Hotel* & SPA (2011-2013). Kolejnym szczeblem w bogatej karierze Bułki było wspomniane Uzdrowisko Ustroń S.A. (jedno z największych uzdrowisk w Europie – przyp. red.), w którym piastował stanowisko dyrektora bazy noclegowej oraz dyrektora hotelu Wilga.

Sieć ZR Hotele i Restauracje w Zabytkach posiada w swoim portfolio Dwór w Tomaszowicach wraz zabudowaniami folwarcznymi aranżowanymi na hotel, hotel Wolski, restaurację Spichlerz z XIX w., restaurację “U Ziyada” mieszczącą się w Zamku Przegorzały (który docelowo ma zostać przekształcony w pięciogwiazdkowy hotel), Pałac w Bobrku oraz Wyspę Biskupią w Karlinie, które są w trakcie prac remontowo-budowlanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.