Stolica Lodów | Pączków zdobywa warszawski rynek

0
1919
Znana i lubiana przez warszawiaków sieć kawiarni, która oferuje różnorodne lody oraz pączki, poszerza swoją działalność o nowe lokalizacje. Już w sobotę 16 lutego Stolica Lodów otworzy na Bielanach swój największy do tej pory punkt.

Stolica Lodów | Pączków to rodzinna firma, która zajmuje się produkcją lodów, sorbetów i pączków, które wyrabiane są codziennie na miejscu. W lokalach tej marki goście mogą również napić się świeżo mielonej kawy oraz wyciskanych, zdrowych soków.

Lody rzemieślnicze tworzone są z najwyższej jakości składników o kremowej konsystencji. Klienci mają do wyboru szeroki wachlarz smaków, nie tylko szablonowych, które w sezonie zmieniają się codziennie. Lody robione są z pełnotłustych śmietanki i mleka, a sorbety zawierają aż 50% owoców. Konsumenci docenili naturalność oraz tradycyjność produktów i już w roku inauguracji pierwszy punkt przy ul. Batalionów Chłopskich 75 – Stolica Lodów Tradycyjnych – został wybrany przez ponad 700 osób na najlepszą lodziarnię 2017 w plebiscycie prowadzonym przez portal warszawa.naszemiasto.pl.

W listopadzie 2017 roku zainaugurowany został natomiast pierwszy lokal marki Stolica Pączków (ul. Pełczyńskiego 14), która także skradła serca wielbicieli słodkości. Nieco ponad kwartał później pączkarnia została wybrana na najlepszą w stolicy, również w plebiscycie prowadzonym przez portal warszawa.naszemiasto.pl. Pączki, podobnie jak lody, tworzone są zgodnie z tradycyjną recepturą, ale żeby trafić do jak największego grona smakoszy, kawiarnia oferuje nie tylko klasyczne smaki (np. nadzienie różane czy śliwkowe), ale też niestandardowe nadzienia, takie jak Kinder Bueno, Mon Cheri, Delicja z pomarańczą, Fantazja morelowa, Serek waniliowy i wiele, wiele innych.

Stolica Lodów | Pączków nie poprzestaje jednak na dwóch lokalizacjach. Już 16 lutego nastąpi otwarcie lokalu przy ul. Przy Agorze 26. Będzie to największy punkt tej marki dysponujący 60 miejscami siedzącymi. Pod koniec marca planowane są jeszcze dwie kolejne inauguracje – na warszawskim Ursusie oraz Bielanach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.