Polonus zadbał o skomunikowanie z dworcami autobusowymi

0
938
Polonus Partner we współpracy z iTaxi oraz Google Pay przygotował wyjątkową promocję skierowaną do swoich pasażerów. Atrakcyjny rabat obejmuje podróż taksówką z i na dworzec autobusowy.

Promocja wystartowała 12 listopada i potrwa do końca bieżącego roku. W tym czasie Polonus Partner zapewni swoim klientom nie tylko podróż z punktu A do punktu B, ale również zaoferuje udogodnienia w powrocie do domu czy dojeździe na dworzec.

W celu skorzystania z promocji należy zamówić przejazd w aplikacji iTaxi i zapłacić za niego z Google Pay, wpisując kod promocyjny: GOOGLEPAY. Podróżujący otrzyma wówczas zniżkę 50%, jednak maksymalna wartość każdego z rabatów została ustalona na poziomie 20 zł. Rabat może zostać zrealizowany jedynie na 3 przejazdy zamówione przez aplikację iTaxi, przy płatności za pośrednictwem Google Pay. Z bonifikaty będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Rzeszowa, Gdańska, Gdyni, Sopou oraz Lublina.

Polonus Partner to program działający pod patronatem narodowego przewoźnika. Stanowi on sieć połączeń ściśle współpracujących ze sobą największych regionalnych przedsiębiorstw autobusowych. W jego skład wchodzą m.in. Żak Express, NEOBUS, PKS Elbląg, AlbatrosBUS, Contbus, GardenExpress, PKS Szczecin i Majer Bus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.