Jakie są oczekiwania organizatorów eventów względem lokalizacji?

0
446
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 Anna Nowakowska, autorka bloga strefaMICE.pl, przybliży oczekiwania i wymagania organizatorów eventów wobec obiektów oraz wskaże główne czynniki decydujące o wyborze lokalizacji wydarzenia.

Anna Nowakowska jest absolwentką stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Z sektorem eventowym związana jest od przeszło 13 lat, zaś z hotelarstwem od niemal dekady. Swoją przygodę w branży rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, a następnie w Hotelu NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów.

Obecnie sprawuje funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji w Stowarzyszeniu Branży Eventowej, którego jest współtwórczynią. Ponadto odpowiada za projekt Studium Event Management współtworzony z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także prężnie współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych.

Źródło: www.strefamice.pl

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Anna Nowakowska wygłosi prezentację pt. „Zrozumieć potrzeby i oczekiwania branży eventowej, czyli oczekiwania organizatorów eventów wobec lokalizacji”, podczas której poruszy następujące zagadnienia:

  • Jak organizatorzy wybierają miejsce na event
  • Pierwsze kroki organizatora przy wyborze miejsca na event
  • Grzechy organizatorów eventów czyli na co narzekają przedstawiciele obiektów eventowych
  • Grzechy managerów obiektu, czyli czego nie lubi branża eventowa
  • Idealna lokalizacja evenowa wg event managera
  • Potrzeby organizatorów eventów względem obiektów
  • Czynniki decydujące o wyborze lokalizacji na event

Nowakowska jest ekspertem z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Doradza wielu firmom prowadząc MICE Consulting w sferze event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu oraz stosowania eventu jako narzędzia wsparcia sprzedaży. Jej artykuły można znaleźć w wielu branżowych mediach, m.in: MICE Poland, Event Management Polska, Hotelarz, Szef Kuchni, Sale Biznesowe, Biznes Hotel czy Brief4Poland.

Zapraszamy również do odwiedzenia jej bloga strefaMICE, gdzie autorka przybliża interesujące obiekty oraz miejsca w Polsce i na świecie od strony uczestnika spotkań, a ponadto prezentuje nowości, trendy oraz ciekawe rozwiązania na różnych targach branżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj