Jakie są oczekiwania organizatorów eventów względem lokalizacji?

0
1229
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 Anna Nowakowska, autorka bloga strefaMICE.pl, przybliży oczekiwania i wymagania organizatorów eventów wobec obiektów oraz wskaże główne czynniki decydujące o wyborze lokalizacji wydarzenia.

Anna Nowakowska jest absolwentką stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Z sektorem eventowym związana jest od przeszło 13 lat, zaś z hotelarstwem od niemal dekady. Swoją przygodę w branży rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, a następnie w Hotelu NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów.

Obecnie sprawuje funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji w Stowarzyszeniu Branży Eventowej, którego jest współtwórczynią. Ponadto odpowiada za projekt Studium Event Management współtworzony z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także prężnie współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych.

Źródło: www.strefamice.pl

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Anna Nowakowska wygłosi prezentację pt. „Zrozumieć potrzeby i oczekiwania branży eventowej, czyli oczekiwania organizatorów eventów wobec lokalizacji”, podczas której poruszy następujące zagadnienia:

  • Jak organizatorzy wybierają miejsce na event
  • Pierwsze kroki organizatora przy wyborze miejsca na event
  • Grzechy organizatorów eventów czyli na co narzekają przedstawiciele obiektów eventowych
  • Grzechy managerów obiektu, czyli czego nie lubi branża eventowa
  • Idealna lokalizacja evenowa wg event managera
  • Potrzeby organizatorów eventów względem obiektów
  • Czynniki decydujące o wyborze lokalizacji na event

Nowakowska jest ekspertem z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Doradza wielu firmom prowadząc MICE Consulting w sferze event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu oraz stosowania eventu jako narzędzia wsparcia sprzedaży. Jej artykuły można znaleźć w wielu branżowych mediach, m.in: MICE Poland, Event Management Polska, Hotelarz, Szef Kuchni, Sale Biznesowe, Biznes Hotel czy Brief4Poland.

Zapraszamy również do odwiedzenia jej bloga strefaMICE, gdzie autorka przybliża interesujące obiekty oraz miejsca w Polsce i na świecie od strony uczestnika spotkań, a ponadto prezentuje nowości, trendy oraz ciekawe rozwiązania na różnych targach branżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.