Film „Czerwona obsesja” na ostatnim seansie Przeglądu Filmów o Winie

0
240

Najbliższa sobota w Winosferze mieni się czerwienią! To już ostatnie spotkanie w ramach Przeglądu Filmów o Winie. Ostatnim filmem, który widzowie zobaczą będzie „Czerwona obsesja”. Prelekcje i degustacje poprowadzi Tomasz Kolecki wiceprezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich znany słuchaczom Horeca Radio z cyklu audycji „Wino bez tajemnic”.

Film Czerwona obsesja opowiada o winach z Bordeaux, pięknych francuskich krajobrazach i prawdzie o rynku wina – oto esencja dokumentu, który na zawsze zmieni spojrzenie na przemysł winiarski. Wino z Bordeaux, głos Russela Crowe’a, tego nie można przegapić! Tak jak podczas pozostałych seansów w ramach Przeglądu organizatorzy poczęstują widzów kieliszkiem wina, które pozwoli poczuć klimat Czerwonej obsesji.

 

Reklama

 

Prelekcje i degustacje poprowadzi wiceprezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i jednocześnie Mistrz Polskich Sommelierów w latach 2007-2010 Tomasz Kolecki. Bez wątpienia, jego obecność jest gwarancją udanego wieczoru. Opowie o nietypowych skandalach z winem w roli głównej, o najdroższych winach, o najciekawszych winnicach i o tym kiedy Bordeaux to Bordeaux.

Zapraszamy również do wysłuchania cyklu audycji z udziałem Tomasza Koleckiego w pierwszym na świecie podcastowym Horeca Radio!

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.