Film „Czerwona obsesja” na ostatnim seansie Przeglądu Filmów o Winie

0
265

Najbliższa sobota w Winosferze mieni się czerwienią! To już ostatnie spotkanie w ramach Przeglądu Filmów o Winie. Ostatnim filmem, który widzowie zobaczą będzie „Czerwona obsesja”. Prelekcje i degustacje poprowadzi Tomasz Kolecki wiceprezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich znany słuchaczom Horeca Radio z cyklu audycji „Wino bez tajemnic”.

Film Czerwona obsesja opowiada o winach z Bordeaux, pięknych francuskich krajobrazach i prawdzie o rynku wina – oto esencja dokumentu, który na zawsze zmieni spojrzenie na przemysł winiarski. Wino z Bordeaux, głos Russela Crowe’a, tego nie można przegapić! Tak jak podczas pozostałych seansów w ramach Przeglądu organizatorzy poczęstują widzów kieliszkiem wina, które pozwoli poczuć klimat Czerwonej obsesji.

 

Reklama

 

Prelekcje i degustacje poprowadzi wiceprezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i jednocześnie Mistrz Polskich Sommelierów w latach 2007-2010 Tomasz Kolecki. Bez wątpienia, jego obecność jest gwarancją udanego wieczoru. Opowie o nietypowych skandalach z winem w roli głównej, o najdroższych winach, o najciekawszych winnicach i o tym kiedy Bordeaux to Bordeaux.

Zapraszamy również do wysłuchania cyklu audycji z udziałem Tomasza Koleckiego w pierwszym na świecie podcastowym Horeca Radio!

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!