Nespresso Momento – Nespresso wprowadza system kawowy zaprojektowany dla współczesnych stylów pracy

0
605

Nespresso Professional wprowadza na rynek dwa pierwsze ekspresy do kawy (na jedną i na dwie filiżanki) z serii Nespresso Momento – nowy dodatek do swojej profesjonalnej oferty. System Nespresso Momento został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu autentycznych, zrównoważonych, wysokiej jakości doświadczeń związanych z piciem kawy, które łączą ludzi w środowiskach biurowych, zachęcając do tworzenia znaczących relacji w zespołach.

System Nespresso Momento, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, odzwierciedlającą coraz bardziej połączony świat, w którym żyjemy, jest najbardziej intuicyjnym ekspresem w dotychczasowej ofercie Nespresso Professional. Biorąc pod uwagę stale zmieniające się preferencje dotyczące kawy, ekspres rekomenduje optymalną wielkość filiżanki i dostarcza informacji na temat aromatycznych nut oraz intensywności kawy dla wszystkich 13 kaw w asortymencie ekspresu Nespresso Professional. Nowy przepis Americano zaspokaja pragnienie na większą, łagodniejszą filiżankę kawy, sprawiając, że każdy znajdzie odpowiednią kawę dla siebie i swojego biura.

 – Bardzo dużo mówi się o uatrakcyjnianiu doświadczeń gości i ich podróży przez hotel lub restaurację – dla nas rola przerwy na kawę jest nie do przecenienia. Podczas konferencji to moment nawiązania wartościowych relacji, rano – rytuał rozpoczęcia dnia, moment oddechu. Nasza najnowsza propozycja to rozwiązanie dla tych, którzy dbają o detale, rytuał związany z parzeniem kawy, a przede kładą szczególny nacisk na jakość i pewność, że każda filiżanka będzie doskonale zaparzona – mówi Piotr Kawicki, Nespresso Professional.

Reklama

Nespresso rozumie, że różne firmy mają różne potrzeby kawowe, dlatego też seria Nespresso Momento została zaprojektowana tak, aby odpowiedzieć na każdą z tych potrzeb. Poszczególne elementy mogą być rozmieszczone w różny sposób, w zależności od dostępnej przestrzeni, tak aby jak najlepiej pasowały do kącika kawowego, kawiarni lub mniejszych pomieszczeń kuchennych – z podłączeniem do sieci wodociągowej lub bez podłączenia wody. System Nespresso Momento został również zaprojektowany w taki sposób, aby zaoferować najcichszy ekspres z tej serii, dzięki czemu firmy mogą umieścić urządzenie w mniejszych salach spotkań, salach konferencyjnych lub w otwartych przestrzeniach. Obecna oferta zostanie w niedalekiej przyszłości uzupełniona o ekspres do kawy z mlekiem (na bazie świeżego mleka), różne opcje płatności i możliwości telemetrii, aby odzwierciedlić różnorodność wymagań biznesowych.

Nespresso wierzy w budowanie silnych i prężnych społeczności zajmujących się uprawą kawy w ramach programu AAA Sustainable Quality™ i zobowiązuje się do wywierania pozytywnego wpływu z każdą kolejną filiżanką kawy, począwszy od pozyskiwania ziaren. W programie uczestniczy ponad 75 000 plantatorów kawy z 12 krajów, co gwarantuje, że produkcja kawy jest zrównoważona pod względem środowiskowym, społecznym i gospodarczym. Ponad 90% kawy kupowanej przez Nespresso pochodzi z tego programu. Nespresso pracuje nad pozyskaniem większej liczby plantatorów w większej liczbie krajów na całym świecie w celu pozyskania 100% stałego asortymentu kawy w ramach programu AAA do 2020 roku.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.