Nespresso Momento – Nespresso wprowadza system kawowy zaprojektowany dla współczesnych stylów pracy

0
1219

Nespresso Professional wprowadza na rynek dwa pierwsze ekspresy do kawy (na jedną i na dwie filiżanki) z serii Nespresso Momento – nowy dodatek do swojej profesjonalnej oferty. System Nespresso Momento został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu autentycznych, zrównoważonych, wysokiej jakości doświadczeń związanych z piciem kawy, które łączą ludzi w środowiskach biurowych, zachęcając do tworzenia znaczących relacji w zespołach.

System Nespresso Momento, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, odzwierciedlającą coraz bardziej połączony świat, w którym żyjemy, jest najbardziej intuicyjnym ekspresem w dotychczasowej ofercie Nespresso Professional. Biorąc pod uwagę stale zmieniające się preferencje dotyczące kawy, ekspres rekomenduje optymalną wielkość filiżanki i dostarcza informacji na temat aromatycznych nut oraz intensywności kawy dla wszystkich 13 kaw w asortymencie ekspresu Nespresso Professional. Nowy przepis Americano zaspokaja pragnienie na większą, łagodniejszą filiżankę kawy, sprawiając, że każdy znajdzie odpowiednią kawę dla siebie i swojego biura.

 – Bardzo dużo mówi się o uatrakcyjnianiu doświadczeń gości i ich podróży przez hotel lub restaurację – dla nas rola przerwy na kawę jest nie do przecenienia. Podczas konferencji to moment nawiązania wartościowych relacji, rano – rytuał rozpoczęcia dnia, moment oddechu. Nasza najnowsza propozycja to rozwiązanie dla tych, którzy dbają o detale, rytuał związany z parzeniem kawy, a przede kładą szczególny nacisk na jakość i pewność, że każda filiżanka będzie doskonale zaparzona – mówi Piotr Kawicki, Nespresso Professional.

Nespresso rozumie, że różne firmy mają różne potrzeby kawowe, dlatego też seria Nespresso Momento została zaprojektowana tak, aby odpowiedzieć na każdą z tych potrzeb. Poszczególne elementy mogą być rozmieszczone w różny sposób, w zależności od dostępnej przestrzeni, tak aby jak najlepiej pasowały do kącika kawowego, kawiarni lub mniejszych pomieszczeń kuchennych – z podłączeniem do sieci wodociągowej lub bez podłączenia wody. System Nespresso Momento został również zaprojektowany w taki sposób, aby zaoferować najcichszy ekspres z tej serii, dzięki czemu firmy mogą umieścić urządzenie w mniejszych salach spotkań, salach konferencyjnych lub w otwartych przestrzeniach. Obecna oferta zostanie w niedalekiej przyszłości uzupełniona o ekspres do kawy z mlekiem (na bazie świeżego mleka), różne opcje płatności i możliwości telemetrii, aby odzwierciedlić różnorodność wymagań biznesowych.

Nespresso wierzy w budowanie silnych i prężnych społeczności zajmujących się uprawą kawy w ramach programu AAA Sustainable Quality™ i zobowiązuje się do wywierania pozytywnego wpływu z każdą kolejną filiżanką kawy, począwszy od pozyskiwania ziaren. W programie uczestniczy ponad 75 000 plantatorów kawy z 12 krajów, co gwarantuje, że produkcja kawy jest zrównoważona pod względem środowiskowym, społecznym i gospodarczym. Ponad 90% kawy kupowanej przez Nespresso pochodzi z tego programu. Nespresso pracuje nad pozyskaniem większej liczby plantatorów w większej liczbie krajów na całym świecie w celu pozyskania 100% stałego asortymentu kawy w ramach programu AAA do 2020 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.