Pijalnia Wódki i Piwa z ambitnymi planami rozwoju marki

0
1847
Całodobowy pub popularnej marki poszerza swój zasięg, systematycznie wkraczając do kolejnych polskich miast. Na pierwszy kwartał roku zaplanowano już m.in. otwarcie nowego lokalu na Dolnym Śląsku.

Kultowa już Pijalnia Wódki i Piwa to oryginalny koncept, który umożliwia klientom sentymentalną i kulinarną podróż do czasów PRL-u. Charakterystyczna oferta gastronomiczna i wystrój lokali tej marki z pewnością przyciągnie osoby kochające proste i typowe polskie zakąski, takie jak zimne nóżki, śledzik, czy żurek.

Dodatkowym atutem barów jest fakt, że są czynne 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w związku z czym o każdej porze goście mają możliwość zamówienia ciepłego posiłku w atrakcyjnych cenach. Pijalnia Wódki i Piwa proponuje również swój firmowy napój TAJFUN, który można nabyć wyłącznie w firmowych lokalach. Dla osób kochających zabawę powstał natomiast projekt Klubopijalnia, podczas którego goście mogą bawić się przy muzyce disco do białego rana.

Pijalnia Wódki i Piwa to prężnie rozwijający się koncept typu bistro posiadający swoje lokale m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, czy Sosnowcu. Ostatnio zarząd poinformował o podpisaniu umowy na kolejny lokal – tym razem w Legnicy. Oficjalne otwarcie przewidziano na przełom marca i kwietnia 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.