Zmiana u sterów Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

2
629
Znajdujący się na terenie gdańskiego Starego Miasta przy ul. Lektykarskiej hotel marki Hampton by Hilton ma nowego dyrektora. Prestiżowe stanowisko objął Daniel Danielewicz, który przez ostatnie 5,5 roku piastował tę samą funkcję w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Daniel Danielewicz pracuje w sektorze HoReCa od ponad 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w londyńskiej restauracji Annabel, a następnie terminował m.in. w Villi Hestia w Sopocie, Hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku, restauracji Villa Uphagena w Gdańsku, czy Hotelu Zamek Ryn. Ponadto przyczynił się do otwarcia Hotelu Hermitage w Brześciu na Białorusi, zaś w 2012 roku został Dyrektorem Generalnym Hotelu Aurora SPA&Wellness w Międzyzdrojach. Do swojego bogatego CV może także wpisać pełnienie funkcji Operations Managera w łódzkim hotelu matki Holiday Inn.

Hotel Hampton by Hilton, którego stery przejął Danielewicz, swoje oficjalne otwarcie zaliczył w połowie ubiegłego roku. Oferuje gościom 174 pokoje w trzygwiazdkowym standardzie. To trzeci obiekt tej marki w Gdańsku, ale zdecydowanie najciekawszy pod względem genezy architektonicznej, wszak powstał na skutek przebudowy i nadbudowy 8 kamienic oraz łączącego je budynku, w którym w przeszłości funkcjonowało kino „Neptun”. Ciekawa proweniencja budynku została wykorzystana przy aranżacji wnętrz, w których znajdziemy elementy zaczerpnięte z dawnego kina. Hotel posiada w swojej ofercie także dwie sale konferencyjne o powierzchni 40 m2 każda, salę sportową, strefę relaksu, całodobową strefę pracy, gdzie na gości będą czekały przekąski, a także parking podziemny, który może pomieścić 34 samochody.

Reklama

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town jest dzierżawiony oraz zarządzany przez spółkę VHM Hotel Management, która podpisała umowę na zasadach franczyzy z siecią Hilton Worldwide, natomiast inwestorem jest Grupa Capital Park.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że pracownicy pobliskich Delikatesów nie mogą korzystać z przypisanego im śmietnika obok hotelu, tylko muszą łazić z pudłami po Starówce i podrzucać do innego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!