Żywoty (nie)Świętych Polskich Hotelarzy – mamy kolejny anonimowy list i zdjęcie!

0
664

Do naszej redakcji napłynął kolejny anonimowy list. Nadal nie jesteśmy w stanie wytypować kim jest Gall Anonim Polskiego Hotelarstwa. Liczymy na Waszą pomoc. A tymczasem prezentujemy sylwetkę Św. Kamila spod Jedli. Przeczytajcie koniecznie!

Kamil Maroszek – Św. Kamil spod Jedli

Ważna postać na polskim rynku turystycznym, z pasją sławiący imię Wisły, miejscowości bliskiej sercu Jego i niejakiego Adama Małysza. Dał się poznać jako inicjator pełnych sukcesu akcji prowadzonych w social media hoteli w całym kraju oraz twórca ciekawej ankiety dotyczącej wakacyjnych planów Polaków podczas trwającej pandemii. Nie do końca wiadomo, komu i po co się przydadzą, ale ważne,  że czuje się potrzebny i łapie zasięgi. Lubi męskie zajęcia – zabawy klockami LEGO czy gotowanie.

Reklama

Gall Anonim

Obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, to działa w branży!

 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!