Pierwsze na świecie radio dla branży HoReCa już nadaje!

4
1007
24 października 2018 rozpoczęła się nowa era w dziejach branż hotelarskiej, gastronomicznej, eventowej i turystycznej. Punktualnie o godz. 12:00 wystartowało bowiem Horeca Radio – pierwsze na świecie branżowe radio, którego audycji podcastowych będzie można słuchać w największych bibliotekach audio, a także na portalu Horeca Business Club!

Horeca Radio to absolutne novum nie tylko w skali naszego kraju, ale również całego świata. Do pionierskiego projektu zostało zaangażowanych kilkudziesięciu znamienitych ekspertów z branż hotelarskiej, gastronomicznej, turystycznej i eventowej. Wśród nich znajdują się czołowi Szefowie Kuchni, doświadczeni Dyrektorzy i Managerowie, a także specjaliści z sektora MICE & Travel.

Jeśli zatem chcesz poznać najbardziej aktualne trendy w marketingu, najnowsze przepisy podatkowe, tajniki pracy najlepszych General Managerów czy mistrzów kulinarnych – ten projekt jest dla Ciebie!

Właśnie stałeś się świadkiem historycznego wydarzenia w branży HoReCa!

4 KOMENTARZE

    • Wikipedia: Podcasting, podcast, spolszczone: podkasting, podkast – forma internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków, z zastosowaniem technologii RSS. Podkast może mieć formę nieformalnego bloga, profesjonalnej audycji radiowej, kursu językowego lub hobbystycznego albo odcinków historii czytanej przez lektora.

      Podcast to nic innego jak radio na żądanie. Przypominamy, że istnieje także radio cyfrowe, którego treści są dostarczane np. przez operatorów kablowych. Zatem radio to nie tylko instytucja, która przekazuje informacje na odległość za pomocą fal radiowych. Definicja ta dawno uległa znacznemu poszerzeniu. Do usłyszenia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.