Znane polskie platformy bookingowe łączą siły

0
1346
Od 03 września trzy serwisy bookingowe: spanie.pl, nocleg.pl i noclegi.pl tworzą już jedną platformę – noclegi.pl. W jej ofercie znajduje się blisko 45 tysięcy obiektów noclegowych, a więc blisko dziewięć razy więcej niż dotychczas. Za fuzję odpowiedzialny jest Szallas.hu, dobrze zorientowany w realiach polskiego rynku regionalny lider branży.

Szallas.hu od dwóch lat prężnie działa w naszym kraju pod nazwą Nocleg.pl. Przejęcie domen Spanie.pl i Noclegi.pl oznacza, że węgierska firma staje się jednym z największych graczy tej branży na polskim rynku. Noclegi.pl oferują teraz swoim klientom ok. 45 tysięcy miejsc noclegowych w różnej kategorii cenowej – od małych, tańszych pokoi i apartamentów, przez motele, aż po hotele w pięciogwiazdkowym standardzie. Według szacunków, po połączeniu liczba użytkowników portalu ma przekroczyć 8 milionów.

„Koncentrujemy się na ruchu krajowym, bo rodzimi turyści bardzo lubią wypoczynek w Polsce, co potwierdzają chociażby ostatnie badania GUS. Coraz częściej Polacy szukają miejsc bardzo precyzyjnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb, stąd konieczność zgromadzenia w jednym miejscu tak zróżnicowanej oferty krajowej” – tłumaczy Grzegorz Kołodziej z Noclegi.pl

Unifikacja jest także świetnym rozwiązaniem dla partnerów portalu. Obecny model pozwala na dotarcie z ofertą do większej liczby klientów aż w jedenastu krajach i możliwość optymalizacji ceny z racji możliwości analizy wszystkich napływających zapytań.

Szallas to jedna z najprężniej rozwijających się firm technologicznych we wschodniej części Europy, która zatrudnia około dwustu pracowników w kilku oddziałach, w różnych krajach. Roczne obroty firmy sięgają 485 mln zł. brutto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.