Za nami premierowa edycja Recruiting Days w Polsce

0
792
W miniony piątek w nowoczesnym Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyła się premierowa polska edycja Recruiting Days. Targi pracy, które dotychczas cieszyły się dużym uznaniem w Niemczech i Austrii, zawitały także nad Wisłę. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal Horeca Business Club.

Podczas ubiegłotygodniowych Recruiting Days można było wysłuchać prezentacji przedstawicieli różnych marek działających w branży HoReCa, a także zapoznać się z ich ofertą i krótko porozmawiać. Organizatorzy zaproponowali gościom wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich była Strefa Dobrego CV, gdzie zespół wykwalifikowanych specjalistów pomagał osobom ubiegającym się o pracę przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych.

Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele międzynarodowych marek, takich jak Hyatt Hotels, Motel One, ROBINSON, czy Roomers Baden-Baden. Obecni byli również polscy reprezentanci czołowych sieci na świecie – Louvre Hotels Group, Radisson Hotel Group, Vienna House, czy Marriott International. Oprócz sektora hotelarskiego na Recruiting Days pojawiły się też firmy oferujące możliwość zatrudnienia na statkach – Scenic Luxury Cruises & Tours, Astral Limited oraz A-ROSA.

Piątkowe wydarzenie przyciągnęło wielu młodych ludzi, którzy licznie odwiedzili warszawską halę EXPO XXI w poszukiwaniu swojego wymarzonego miejsca pracy. Pierwsza edycja okazała się niewątpliwym sukcesem, a przyszłe pokolenia hotelarzy i gastronomów z pewnością czekają już na kolejną odsłonę Recruting Days w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.