McDonald’s powiększa sieć o kolejny lokal w Wielkopolsce

0
887
W ubiegły weekend McDonald’s otworzył kolejny lokal nad Wisłą. Beneficjentami zostali mieszkańcy Kalisza. Zainaugurowana 15 września restauracja mieści przy Al. Wojska Polskiego 11C.

Lokal wyposażony jest w 86 miejsc siedzących, z czego 18 znajduje się w dedykowanej strefie McCafé. Nie zapomniano także o miłośnikach motoryzacji, którzy mogą korzystać z linii McDrive oraz parkingu na 29 miejsc. Restauracja została urządzona w stylu Natural Integrity, co oznacza, że w lokalu dominuje minimalizm, łagodne kolory, a głównym tworzywem są naturalne materiały. Lokal jest także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zaopatrzony w darmową, bezprzewodową sieć Wi-Fi.

Nowy kaliski punkt McDonald’s (już trzeci w tym mieście – dod. red.) klienci będą mogli odwiedzać codziennie w godzinach 7:00-23:00. Linia McDrive będzie natomiast dostępna od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele w godzinach 6:00-1:00, a w piątki i soboty przez całą dobę. Poranki naznaczone będą oczywiście ofertą śniadaniową, opartą m.in na jajkach i bekonie. W pozostałych porach obowiązywać będzie klasyczne menu. Za obsługę odpowiedzialnych jest aż 35 pracowników i 8 menedżerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.