Nad Zalewem Sosnówka powstaje nowoczesne centrum wypoczynkowe

0
692
LLake Hill Resort & Spa w Sosnówce ma być prestiżowym kompleksem wypoczynkowym zlokalizowanym w malowniczych Karkonoszach. Obiekt będzie utrzymany w standardzie czterogwiazdkowym.

Inwestorem nowego kompleksu, znajdującego się bezpośrednio nad Zalewem Sosnówka jest Artur Kozieja, developer, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku i założyciel firmy Europlan. Obiekt będzie się składać ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach. Dostępne będą również apartamenty 1 pokojowe od 25 mkw i 2 pokojowe od 35 mkw, gdzie większość z nich posiadać będzie widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy. Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras.

W obiekcie znajdować się będą dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny), strefa Wellness & Spa, oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem. W restauracji z oknami oferującymi panoramiczny widok na wodę, będzie można spróbować specjałów kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Każdy budynek posiada wygodną komunikację, windy oraz przestrzenie wspólne z widokiem na góry i zbiornik wodny, a cały obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Budynki zaprojektowano w technologii żelbetowej. Na elewacjach użyty zostanie kamień naturalny – granit z regionu Karkonoszy oraz wykończenie drewnem naturalnym lub jego odpowiednikiem w stylu regionalnej architektury. Dla gości przygotowano 120 miejsc postojowych, w tym miejsca postojowe dla niepełnosprawnych.

Okolica obiektu gwarantuje rozrywkę dla wielbicieli sportów zimowych, wodnych, a także pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych. Lokalizacja oraz infrastruktura kompleksu dedykowane są głównie potrzebom gości z Polski, Niemiec oraz Czech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.