Ostatni moment by kupić bilet na Hotel Meeting

0
392

Jeszcze możesz kupić bilet na Hotel Meeting w Gdańsku i spotkać się z koleżankami i kolegami z branży, by porozmawiać o najważniejszych sprawach związanych z rekrutacją, zarządzaniem, motywowaniem i wynagradzaniem personelu.

Na scenie zobaczycie takie osobowości jak Magda Dąbrowska z Grupy Progres, Tomasz Pieniążek z Mumotive, Ewa Słodczyk z Scandinavia Resort&Marine, Jacek Piasecki z Airport Hotel Okęcie, Maciej Rogowski z Berio Consulting, Krzysztof Kaliciński z Blackboard Consulting, Andrzej Przeniosło z Hotelu Nosselia, Aleksandra Nowak-Łobrów z Folwarku Łękuk, Weronika Frymarska z Jeleń Resort&Spa, Anna Urbańska z Structrogram DNA w Biznesie, Joanna Dąbrowa z sieci Puro Hotels, Anna Kopienka z hotelu Cesarskie Ogrody, Kamila Wódczyńska z Puro Hotel Gdańsk, Anika Westwood z AM Consulting oraz Goran Yordanov z Les Roches & Glion.

Będą omawiane tylko konkretne rozwiązania praktykowane przez naszych ekspertów w hotelach. To pozwoli Ci poznać sprawdzone działania, które będzie można przełożyć na swój obiekt i codzienną pracę.

Reklama

Hotel Meeting Gdańsk odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond i w całości poświęcona będzie roli ludzi w hotelarstwie. Omówimy takie zagadnienia jak wynagradzanie pracowników, systemy prowizyjne w poszczególnych działach, jak dostosować system zarządzania do różnych pokoleń, jaką rolę odgrywa HR w zarządzaniu kryzysowym (covid, uchodźcy, wojna).

Bilety dostępne tutaj.
Program dostępny tutaj.

Poza niesamowitą częścią merytoryczną na uczestników czeka wieczorna integracja i Hotelowe Party do białego rana. Organizator zapewnia zabawę z DJem, wspaniałe jedzenie oraz open bar.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.