Ostatni moment by kupić bilet na Hotel Meeting

0
1061

Jeszcze możesz kupić bilet na Hotel Meeting w Gdańsku i spotkać się z koleżankami i kolegami z branży, by porozmawiać o najważniejszych sprawach związanych z rekrutacją, zarządzaniem, motywowaniem i wynagradzaniem personelu.

Na scenie zobaczycie takie osobowości jak Magda Dąbrowska z Grupy Progres, Tomasz Pieniążek z Mumotive, Ewa Słodczyk z Scandinavia Resort&Marine, Jacek Piasecki z Airport Hotel Okęcie, Maciej Rogowski z Berio Consulting, Krzysztof Kaliciński z Blackboard Consulting, Andrzej Przeniosło z Hotelu Nosselia, Aleksandra Nowak-Łobrów z Folwarku Łękuk, Weronika Frymarska z Jeleń Resort&Spa, Anna Urbańska z Structrogram DNA w Biznesie, Joanna Dąbrowa z sieci Puro Hotels, Anna Kopienka z hotelu Cesarskie Ogrody, Kamila Wódczyńska z Puro Hotel Gdańsk, Anika Westwood z AM Consulting oraz Goran Yordanov z Les Roches & Glion.

Będą omawiane tylko konkretne rozwiązania praktykowane przez naszych ekspertów w hotelach. To pozwoli Ci poznać sprawdzone działania, które będzie można przełożyć na swój obiekt i codzienną pracę.

Hotel Meeting Gdańsk odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond i w całości poświęcona będzie roli ludzi w hotelarstwie. Omówimy takie zagadnienia jak wynagradzanie pracowników, systemy prowizyjne w poszczególnych działach, jak dostosować system zarządzania do różnych pokoleń, jaką rolę odgrywa HR w zarządzaniu kryzysowym (covid, uchodźcy, wojna).

Bilety dostępne tutaj.
Program dostępny tutaj.

Poza niesamowitą częścią merytoryczną na uczestników czeka wieczorna integracja i Hotelowe Party do białego rana. Organizator zapewnia zabawę z DJem, wspaniałe jedzenie oraz open bar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.