Green Caffè Nero z 69 kawiarnią!

0
577

Green Caffè Nero właśnie otworzyło swoją kolejną kawiarnię w Warszawie – tym razem w ramach konceptu lokalu współtworzonego z użytkownikiem. Nowa kawiarnia zlokalizowana jest w centrali Banku Millennium na warszawskim Mokotowie, odpowiadając przede wszystkim na oczekiwania pracowników banku, którzy cenią sobie możliwość spotkań służbowych i wypoczynku w nieco mniej formalnej atmosferze.

Nowa kawiarnia Green Caffè Nero w biurowcu Banku Millennium to duży lokal o powierzchni ponad 300 m2, o ciekawym połączeniu elementów klasycznych z nowoczesnym wnętrzem, pełnym wygodnych kanap i foteli, przeznaczony do wyłącznego użytku pracowników banku i ich gości. Miejsce to wykorzystywane będzie przede wszystkim jako przedłużenie biura służące mniej i bardziej formalnym spotkaniom służbowym, a dodatkowo stanowić będzie strefę relaksu dla pracowników i gości banku.

– Bank Millennium zmienia się dla swoich klientów i pracowników na poziomie strategicznym. Zmienia się styl oraz kultura pracy, którą kształtuje wymagające, młode pokolenie pracowników, które coraz liczniej zasila także struktury Banku Millennium. Zaprosiliśmy do naszej Centrali markę, która serwuje doskonałą kawę, ale także stworzyła komfortową i klimatyczną przestrzeń do pracy dla naszych pracowników – powiedział Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium.

Bardzo cieszymy się, że Bank Millennium zaprosił nas do współpracy. Dla Green Caffè Nero liczy się budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im najlepszej obsługi. Wierzymy, że nasza nowa kawiarnia będzie służyła pracownikom i klientom Banku jako wygodne miejsce do pracy i relaksu. Chcielibyśmy, by stała się ich miejscem – powiedział Adam Ringer, Prezes Green Caffè Nero.

W nowej kawiarni Green Caffè Nero w biurowcu Banku Millennium pracownicy firmy będą mogli napić się kawy, kupić kanapki lub inne przekąski, a także skosztować słynnych już wyrobów cukierniczych, z których słynie Green Caffè Nero.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj