„Goście Horeca Radio” – Karolina Kaim (Horeca Radio)

0
356
Przypominamy audycję z cyklu „Goście Horeca Radio” Karolina Kaim, Prezes Zarządu Tacit Investment, opowiada o zaangażowaniu zarządzanej przez siebie spółki w projekty hotelowe, a także zdradza, ilu właścicieli ma w rzeczywistości Nobu Hospitality LLC.

 

Karolina Kaim specjalizuje się w rozwoju biznesu, negocjacjach, rozwoju nieruchomości, zarządzaniu aktywami, zarządzaniu sprzedażą i ekonomii nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży property, z którą jest związana już od ponad 25 lat. Od 1999 roku stoi na czele Platan Group – dewelopera świadczącego także usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, zaś od 2015 roku piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Tacit Investment – czołowego inwestora na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce, zaangażowanego również w projekty hotelarskie, m.in. pierwszy w Europie Centralnej obiekt marki Nobu.

Reklama

„Grupa Nobu powstała 25 lat temu i w tym roku obchodzi swój jubileusz. To historia prawdziwie filmowa – rozpoczęta od spotkania Roberta De Niro z Nobu Matsuhisą w restauracji, która tak przypadła do gustu De Niro, że zaproponował szefowi, aby otwierać kolejne restauracje, nie ograniczając się do tej pierwszej lokalizacji. Od tego czasu powstało już 40 restauracji, absolutnie kultowych, na całym świecie. Około 8-9 lat temu spółka doszła natomiast do wniosku, że skoro jest zapraszana do bardzo wielu projektów, w których powtarza się ten sam schemat, czyli właściciel hotelu ma niezbyt dobrze prosperujący biznes i zaprasza markę Nobu, aby zajęła się częścią restauracyjną w nadziei, że spowoduje to wzrost popularności nie tylko restauracji, ale i całego hotelu, Nobu stwierdziło, że należy realizować projekty zarówno restauracyjne, jak i hotelowe.”

Karolina Kaim, Prezes Zarządu Tacit Investment

Partnerzy audycji:

      

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.