Pierwsza restauracja Popeyes w Polsce już wkrótce

0
801
Fot.: Materiały prasowe Popeyes

Popeyes, amerykańska sieć restauracji, szykuje się do otwarcia swojego pierwszego punktu gastronomicznego w Polsce. Lokal będzie zlokalizowany w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22 we Wrocławiu i ma zostać otwarty w lipcu.

Restauracja jest częścią globalnej sieci, która ma swoje początki w Nowym Orleanie w 1972 roku. Obecnie marka Popeyes jest obecna w ponad 30 krajach z prawie 4200 restauracjami.

Najbardziej znanym daniem serwowanym w sieci Popeyes jest kanapka z kurczakiem, która została wprowadzona do menu w 2019 roku. Według dostępnych informacji, menu polskiej restauracji ma obejmować dania dostępne w innych lokalizacjach na świecie.

W miejscu, w którym planowane jest otwarcie, powstanie wiele miejsc pracy. Popeyes prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej marki.

Szczegółowe informacje o dacie otwarcia, menu i innych aspektach otwarcia restauracji zostaną udostępnione w najbliższym czasie. Więcej informacji można znaleźć na stronach marki na Facebooku i Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.