Orzo People Music Nature i Zdrofit stworzyły zdrowe menu

0
491
Orzo People Music Nature zawsze i niezmiennie stawia na naturę. W najnowszym menu restauracji, która swoje lokale posiada w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań, pojawiła się wyjątkowa i unikatowa pozycja – Zdrofit Bowl.

Misa pełna witamin składa się z makaronu orzo barwionego naturalnie pozyskiwanym sokiem z buraka, komosy ryżowej, królującej w tym sezonie na talerzach kaszy jaglanej, soi, pomidorków cherry, a także z liści szpinaku oraz roszponki, jak również z jajka mollet suplementowanego jednym z najbogatszych źródeł cynku, mianowicie: pestkami dyni. Tak przyrządzona codzienna porcja energii jest wynikiem współpracy restauracji wraz z popularną w Polsce siecią siłowni i klubów fitness, Zdrofit.

Reklama

Odpowiedzialni za dobór najlepszych i przede wszystkim świeżych składników do niespotykanej dotąd misy kucharze z restauracji Orzo People Music Nature po raz pierwszy połączyli siły z dietetykami oraz specjalistami z zakresu żywienia z propagującej zdrowy styl życia sieci centrum gimnastyki rekreacyjnej oraz profesjonalnej. Zarówno Zdrofit, jak i Orzo People Music Nature, to dwie niezwykle prężnie rozwijające sie marki.

Eksperci od zdrowego ciała do końca bieżącego roku otworzą w całej Polsce kilka nowych siłowni, co sumarycznie oznacza, iż będą oni siecią liczącą ponad 40 placówek. Z kolei restauratorzy Orzo po otwarciu trzech filii w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu, planują także kulinarny podbój stolicy województwa Dolnośląskiego, a także  przymierzają się do premierowego otwarcia nowej stołecznej lokalizacji restauracji Orzo w ekskluzywnym centrum Koneser.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.