Trzeci małopolski lokal Berlin Döner Kebap już otwarty

0
1840
Znana sieć restauracji oferujących dania z wołowiny i kurczaka uruchomiła w ubiegłym tygodniu swój 46. lokal na terenie naszego kraju. Nowy punkt marki Berlin Döner Kebap mieści się w krakowskiej Galerii Kazimierz.

Z okazji otwarcia restauracji zlokalizowanej w jednym z największych centrów handlowych w stolicy Małopolski na przybyłych gości czekała specjalna promocja na Rollo Kebap, z której skorzystało stu szczęśliwców. Najnowszy lokal pod szyldem Berlin Döner Kebap można odwiedzać już od minionego czwartku. W menu nie zabraknie sztandarowych pozycji, takich jak Kebap w Bułce czy Kebap Box.

Swoją pierwszą restaurację sieć Berlin Döner Kebap otworzyła przed dwudziestoma laty. Rozpoznawalność marki zwiększyła się dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Właściciele stawiają przede wszystkim na wysoką jakość mięsa – kurczak i wołowina pozbawione są antybiotyków i wolne od modyfikacji genetycznych (GMO).

Berlin Döner Kebap jest obecny w największych polskich miastach, m.in. stołecznych Wola Parku i Promenadzie, gdańskim Forum, łódzkiej Manufakturze, poznańskim Starym Browarze, gdyńskiej Rivierze, szczecińskiej Galerii Kaskada czy Baltic Park Molo w Świnoujściu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.