Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach! Akcja DKMS w Harmony Polish Hotels

0
1059

Fundacja Harmony Polish Hotels już niejednokrotnie udowodniła, że dzięki organizowanym wydarzeniom oraz współdziałaniu zjednoczonych w Fundacji osób, działalność hotelarska może wychodzić poza standardowe ramy i być wspięciem wielu społecznych inicjatyw, mających na celu m.in. promocję polskiej tradycji, historii czy też kultury poszczególnych regionów.

Tym razem, przez cały miesiąc hotelarze i Goście Harmony Polish Hotels będą mieli okazję wspierać piękną inicjatywę ratującą życie Fundacji DKMS.

Odpowiedzialność społeczna to dla nas nie tylko hasło. Z dumą ale i odpowiedzialnością uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. Mamy nadzieję, że i tym razem osiągniemy sukces, tym bardziej, że zjednoczeni w HPH będziemy współdziałać na rzecz ludzi, którym możemy uratować życie – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Harmony Hotels.

– Mamy świadomość, że co godzinę jedna osoba dowiaduje się, że ma nowotwór krwi, a aż co piątej z nich życie może uratować przeszczep szpiku. To ogromna szansa, którą należy wykorzystać, by pomóc. Wraz z DKMS chcemy uświadamiać, że nie warto być obojętnym na problemy chorych, ale również zachęcać naszych Gości do zarejestrowania się w bazie dawców, co oczywiście będzie możliwe w naszych hotelach – dodaje.

Akcja DKMS zaplanowana jest na miesiąc luty i odbywać się będzie w hotelach Harmony Polish Hotels zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.harmonyhotels.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.