Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach! Akcja DKMS w Harmony Polish Hotels

0
432

Fundacja Harmony Polish Hotels już niejednokrotnie udowodniła, że dzięki organizowanym wydarzeniom oraz współdziałaniu zjednoczonych w Fundacji osób, działalność hotelarska może wychodzić poza standardowe ramy i być wspięciem wielu społecznych inicjatyw, mających na celu m.in. promocję polskiej tradycji, historii czy też kultury poszczególnych regionów.

Tym razem, przez cały miesiąc hotelarze i Goście Harmony Polish Hotels będą mieli okazję wspierać piękną inicjatywę ratującą życie Fundacji DKMS.

Odpowiedzialność społeczna to dla nas nie tylko hasło. Z dumą ale i odpowiedzialnością uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. Mamy nadzieję, że i tym razem osiągniemy sukces, tym bardziej, że zjednoczeni w HPH będziemy współdziałać na rzecz ludzi, którym możemy uratować życie – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Harmony Hotels.

Reklama

– Mamy świadomość, że co godzinę jedna osoba dowiaduje się, że ma nowotwór krwi, a aż co piątej z nich życie może uratować przeszczep szpiku. To ogromna szansa, którą należy wykorzystać, by pomóc. Wraz z DKMS chcemy uświadamiać, że nie warto być obojętnym na problemy chorych, ale również zachęcać naszych Gości do zarejestrowania się w bazie dawców, co oczywiście będzie możliwe w naszych hotelach – dodaje.

Akcja DKMS zaplanowana jest na miesiąc luty i odbywać się będzie w hotelach Harmony Polish Hotels zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.harmonyhotels.pl

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.