Marta Masłowska dyrektorką sieci sprzedaży i konferencji w Gołębiewski Holding

0
879
Fot.: LinkedIn - Marta Masłowska

Marta Masłowska ogłosiła swoje przejście do Gołębiewski Holding na stanowisko dyrektora sieci sprzedaży i konferencji. Po 5,5 roku pracy w Hotelu Arłamów, Masłowska gotowa jest na nowe wyzwania, w tym otwarcie największego hotelu w Polsce.

Podczas swojego pobytu w Hotelu Arłamów, Masłowska wykazała się doskonałym i innowacyjnym podejściem do sprzedaży i marketingu. Jej praca przyczyniła się do wzrostu sprzedaży i rozwoju oferty hotelowej.

W Gołębiewski Holding, Masłowska będzie odpowiedzialna za stworzenie strategii sprzedaży dla nowego obiektu oraz wspieranie i rozwój sprzedaży pozostałych hoteli w sieci. Jej doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i prowadzeniu negocjacji handlowych będzie kluczowe w realizacji celów firmy.

Masłowska, podchodząc z pokorą do nowych zadań, jednocześnie wyraża pełne zaangażowanie i determinację w stawianiu czoła wyzwaniom. Jej zdolność do motywowania zespołów i wprowadzania efektywnych systemów sprzedażowych będzie miała znaczący wpływ na sukces nowych projektów w Gołębiewski Holding.

Zmiana pracy to dla mnie nie tylko nowa funkcja jako dyrektor sieci sprzedaży i konferencji w Gołębiewski Holding, ale także duże wyzwania związane z otwarciem największego hotelu w Polsce, które z determinacją zamierzam podjąć. (…) Jest to wyzwanie, z którym się jeszcze nie mierzyłam, podchodzę do tematu z pokorą. Jednocześnie z pełnym zaangażowaniem chcę stawić czoła nowym zadaniom. – napisała Marta Masłowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.