Nowy lokal Sphinx w Opolu

0
538
Fot.: Materiały prasowe Sfinks Polska

Sieć SPHINX, zarządzana przez spółkę Sfinks Polska, rozszerza swoją obecność w Opolu, otwierając kolejną restaurację franczyzową. Nowy lokal znajduje się w zabytkowym budynku zwanym Domkiem Lodowym, położonym w centrum miasta. Restaurator, który wcześniej prowadził w tym miejscu działalność pod inną marką, zdecydował się na współpracę z ogólnopolską siecią.

Domek Lodowy to obiekt o bogatej historii, którego konstrukcja przysłupowa liczy ponad sto lat. Wnętrze restauracji przeszło modernizację, dzięki czemu teraz gości wita wystrój zgodny z koncepcją sieci SPHINX, w tym orientalne dekoracje i kolorowe lampy z tykw. Restauracja ma możliwość obsłużenia około 90 gości, a w ciepłych miesiącach liczba miejsc zwiększy się o dodatkowe miejsca w ogródku sezonowym.

Drugą placówką, która ma zostać otwarta w Opolu, będzie SPHINX umiejscowiony w nowo powstającym parku handlowym Ozimska Park. Franczyzobiorca planuje przyjąć pierwszych gości w maju 2024 roku.

Sfinks Polska podkreśla znaczenie lokalizacji i historycznego charakteru Domku Lodowego jako atutu dla nowego lokalu. Spółka wyraża zadowolenie z powrotu i rozwoju sieci w regionie, co może przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności turystycznej i komercyjnej miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.