Sieć Da Grasso powiększa się o kolejny lokal w Łodzi

0
539
Fot.: Materiały prasowe Da Grasso

Sieć pizzerii Da Grasso ogłosiła otwarcie nowego lokalu w Łodzi, co jest kontynuacją jej dynamicznego rozwoju na terenie Polski. Nowa restauracja rozpoczęła działalność 12 grudnia i mieści się przy ulicy Gimnastycznej 126. Jest to kolejny krok w strategii ekspansji marki, która jest już dobrze rozpoznawalna wśród polskich konsumentów.

W menu nowego lokalu Da Grasso znajduje się obszerny wybór pizzy, która jest głównym produktem oferowanym przez sieć. Klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów pizzy, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich, co jest odpowiedzią na różnorodne gusta i potrzeby. Ponadto, oferta została wzbogacona o inne dania, takie jak burgery, tortille, sałaty, lasagne oraz różnorodne przystawki i desery.

Restauracja w Łodzi, podobnie jak inne pizzerie Da Grasso, jest dostępna dla klientów przez cały tydzień, z godzinami otwarcia dostosowanymi do potrzeb różnych grup konsumentów:

  • od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę od 11:00 do 22:00,
  • w piątki i soboty od 11:00 do 23:00.

Lokal oferuje przestronną salę konsumpcyjną dla gości, którzy preferują spożywanie posiłków na miejscu. Jednakże dla osób ceniących wygodę lub niemogących odwiedzić restauracji, Da Grasso umożliwia składanie zamówień telefonicznych oraz przez stronę internetową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.