Nowy dyrektor w Golden Tulip Międzyzdroje Residence

0
542
Od grudnia bieżącego roku Mariusz Ładny, przez wiele lat związany ze spółką Chopin Airport Development, rozpoczął pracę w roli dyrektora hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence. Na stanowisku zastąpił Łukasza Cieślaka, który funkcję General Managera czterogwiazdkowego obiektu pełnił przez ponad 2 lata.

Mariusz Ładny swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w stołecznym Marriott Warsaw Hotel. W 2003 roku po raz pierwszy związał się ze spółką Chopin Airport Development i rozpoczął pracę w Courtyard by Marriott Warsaw Airport, gdzie w latach 2014-2017 sprawował funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W sierpniu ubiegłego roku objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Od 1 grudnia br. ponownie związał się ze spółką CAD i objął stanowisko dyrektora hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence to kompleks funkcjonujący od sierpnia 2012 roku. Obiekt mieści się w atrakcyjnej części nadmorskiego kurortu, w sąsiedztwie lasów Wolińskiego Parku Narodowego. Jest oddalony zaledwie 100 metrów od plaży i 10 minut spacerem od centrum miasta, którego jedną z wizytówek stanowi Aleja Gwiazd. Goście mogą wybierać spośród 110 nowocześnie wyposażonych pokoi i apartamentów. Każdy z nich składa się z części sypialnej i wypoczynkowej, łazienki, aneksu kuchennego, a także balkonu bądź tarasu. Ponadto w ofercie znajdują się restauracja, bogata strefa wypoczynkowa (m.in. basen o wymiarach 4×5 m, sauny sucha i parowa oraz jacuzzi), a także plac zabaw na świeżym powietrzu i pokój zabaw dla najmłodszych.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.