Nowy koncept w częstochowskiej Galerii Jurajskiej

0
1180
Do grona gastronomicznej oferty Galerii Jurajskiej dołączyła właśnie sieć restauracji na wagę – Bon Apetito. To już trzecie w tym roku rozszerzenie tego segmentu w częstochowskim centrum handlowym.

Ostatni okres jest dla Galerii Jurajskiej bardzo obfity pod względem nowych najemcow. Tylko w ciągu ostatniego kwartału na terenie centrum zostały otwarte aż trzy nowe lokale: roślinna restauracja Mihiderka, Strefa Sushi i właśnie Bon Apetito – polska sieć restauracji na wagę. W ofercie tej ostatniej znajdują się między innymi dania mięsne, półmięsne, jarskie i rybne, sałatki i surówki, a także dodatki. Nowy lokal zajmie powierzchnię 164m2.

„Kontynuujemy rozwój naszej oferty gastronomicznej, wprowadzając nie tylko nowe smaki, ale także nowe, ciekawe koncepty restauracyjne zgodne z duchem czasu i panującą modą. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi kuchniami czy formatami restauracji” – mówi Anna Borecka-Suda, Leasing Manager Galerii Jurajskiej.

Źródło: Bon Apetito Częstochowa

Sieć Bon Apetito jest już osiemnastym najemcą z sektora gastronomicznego na terenie częstochowskiej galerii. Tym samym jest ona posiadaczem jednej z najbardziej rozbudowanych i urozmaiconych ofert kulinarnych na terenie województwa śląskiego (m.in: Consoni, Grycan, Costa Coffee, Cafe Portugal, KFC, McDonald’s, Burger King czy Pizza Hut).

„Nie ukrywamy, że kompletujemy jedną z najnowocześniejszych ofert gastronomicznych w regionie. Już dziś nasi klienci mogą wybierać spośród kilkuset pozycji w menu. Mają dostęp zarówno do popularnych sieci restauracyjnych, jak również do kuchni świata, w tym do kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej czy europejskiej. Rozwijając się mamy na uwadze także określone diety np. wegańską czy wegetariańską. Staramy się, aby nasza oferta była coraz bardziej „inclusive”, uwzględniając różne gusta czy potrzeby, jakie ma dziś konsument odwiedzający galerię” – podsumowuje Borecka-Suda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.