Duża sieć pizzerii otworzy lokal na Lubelszczyźnie

0
1156
Zarząd Maxi Pizza S.A poinformował, że w ubiegły piątek została podpisana umowa z Siedem Życzeń sp. z o.o., dotycząca współpracy franczyzowej pomiędzy oboma podmiotami. Na mocy tej umowy w stolicy Lubelszczyzny zostanie uruchomiona nowa pizzeria.

Nowy lokal ma zostać uruchomiony w terminie do 4 miesięcy od daty podpisania umowy.

„Zarząd Maxipizza S.A. informuje, że w dniu 7 września 2018 r. została podpisana umowa pomiędzy Maxipizza S.A. z siedzibą w Kielcach i Siedem Życzeń Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy Alejach Zygmuntowskich 4 lokal R, wpisaną do KRS pod numerem 0000367908, dotycząca współpracy na zasadzie franczyzy pomiędzy w/w firmami i uruchomienia nowej pizzerii Maxi Pizza w Lublinie w ramach systemu franchyzowego Maxi Pizza.”

„W związku z faktem, że pozyskanie i utrzymanie pracowników robi się coraz trudniejsze, a proces rekrutacji jest uciążliwy, czasochłonny i kosztowny, spółka docelowo będzie dążyła do tego, żeby w sieci Maxi Pizza funkcjonowały wyłącznie lokale franczyzowe, co pozwoli odciążyć spółkę od obowiązków związanych z rekrutacją i utrzymaniem pracowników produkcyjnych.”

Oficjalny komunikat Maxi Pizza S.A

Po dwóch kwartałach 2018 r. przychody Maxi Pizza S.A sięgnęły 5 472 152,38 zł (wynik o 8,7% wyższy w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku), zaś zysk netto za premierowe półrocze br. wyniósł 451 531,06 zł.

Sieć Maxipizza została założona w 2002 r. w Kielcach. Po pięciu latach działalności przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę akcyjną. W 2008 roku firma zadebiutowała z kolei na rynku New Connect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.