Powstaje dokument o życiu Anthony’ego Bourdaina

0
1372

Właśnie opublikowano zwiastun filmu dokumentalnego o życiu Anthony’ego Bourdaina. Będzie to materiał pełny energii, charyzmy i nietuzinkowego spojrzenia na kulinarny świat tego telewizyjnego prezentera.

Premiera dokumentu zaplanowana jest na 16 lipca. Film ma opowiadać o tym, jak Anthony Bourdain stał się znanym na całym świecie ikoną świata gastronomii. Produkcja będzie zatytuowana „Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain”, a za reżyserię odpowiada nagrodzony Oscarem Morgan Neville, który ma na swoim koncie m.in. film „Won’t You Be My Neighbor?”.

Zwiastun filmu przedstawia rozwój Bourdaina, który powoli wpinał się po szczeblach swojej kariery, by w końcu z szefa kuchni, stać się autorem publikacji i książek, by w końcu zostać prowadzącym program telewizyjny. Podczas tworzenia swojego programu Bourdain uczył swoich widzów świata gastronomii, kulturowych powiązań, różnorodności i zachęcał do odkrywania świata.

Zwiastun zaczyna się od ostrzeżenia Bourdaina, który informuje, że historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. To jest oczywiście nawiązanie do samobójczej śmierci głównego bohatera podczas kręcenia kolejnego odcinka 12. sezonu swojego serialu. Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi dokumentu, który publikujemy poniżej.

Warto wspomnieć, że niedawno ukazała się także nowa książka Bourdaina, którą wydała jego długoletnia asystentka Laurie Woolever. To książka, która zawiera m.in. listy i przemyślenia szefa kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.