Nowe szaty Vienna House Easy Chopin Cracow (VIDEO)

1
1131
Od połowy marca rozpocznie się renowacja krakowskiego hotelu należącego do sieci Vienna House. Odrestaurowanych zostanie 220 pokoi, a także wszystkie korytarze i windy. Remont przeprowadzi firma RIEDL, a wartość inwestycji oscyluje w granicach 1,8 mln euro. Zakończenie prac przewidziano na koniec sierpnia.

Nowy design pokoi w Vienna House Easy Kraków ma być kombinacją nowoczesności i regionalnych elementów dekoracyjnych, dzięki czemu goście hotelu będą mogli poczuć się niczym w domu. Najważniejsze założenie to jednak uzyskanie harmonii między stanowiskiem pracy a przyjemnym miejscem relaksu.

Wystrój wnętrz utrzymany będzie w kolorystyce spokojnej bieli i szarości, zestawionych z wyrazistymi dodatkami kolorystycznymi, które na każdym piętrze hotelu przybiorą inne barwy. Wygodne łóżka z wysokiej jakości materacami zapewnią natomiast komfort wypoczynku, a cyfrowa prasa, telewizor LCD i butelka wody umilą spędzanie wolnego czasu po ciężkim dniu pracy czy zwiedzania.

Źródło: Vienna House Easy Cracow

Duże biurko i dostęp do szybkiego, bezprzewodowego łącza internetowego to z kolei ułatwienie dla osób wykonujących służbowe obowiązki. W pokojach Easy Plus pensjonariusze będą mogli skorzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty. Hotelowi goście otrzymają również drink powitalny, a także możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania.

Pokoje będą remontowane etapowo, aby życie codzienne hotelu nie zostało czasowo zakłócone. 12 marca rozpocznie się pierwszy etap, który potrwa do początku maja i obejmie 64 pokoje znajdujące się na 3. piętrze. Do końca lipca ukończone zostaną piętra 1 i 2, zaś do końca sierpnia – piętro 4. Dodatkowo powstaną 4 pokoje rodzinne.

Za renowację krakowskiego obiektu odpowiedzialna jest firma RIEDL, a wartość całość inwestycji szacowana jest na 1,8 mln euro. Prace nadzorować będzie Dyrektor Hotelu, Ewa Nowakowska wraz z Project Development Team Vienna House, który w ciągu ostatnich 2 lat z sukcesem zrealizował kilkanaście projektów polegających na podniesieniu standardu obiektów należących do grupy Vienna House.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.