Mercure Kraków Stare Miasto w czołówce najlepszych hoteli w Polsce

0
935
Należący i zarządzany przez Grupę Orbis hotel Mercure Kraków Stare Miasto uplasował się na 5. miejscu w rankingu najlepszych hoteli w Polsce według serwisu TripAdvisor – Travelers’ Choice 2019. Tak wysoka pozycja obiektu to efekt codziennej pracy załogi hotelu oraz wysokich ocen przyznanych przez podróżnych z całego świata.

Mercure Kraków Stare Miasto od ponad 2 lat jest obecny na hotelowej mapie Krakowa. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość obsługi, liczne udogodnienia oraz niezwykły klimat miejsca sprawiają, że należy do małopolskiej czołówki miejsc pobytowych wybieranych przez podróżnych z całego świata. Wszystkie te cechy zostały dostrzeżone przez gości, którzy w swoich ocenach wyrazili zadowolenie z pobytu i podzielili się nim w serwisie TripAdvisor. Efektem jest 5. miejsce dla Mercure Kraków Stare Miasto w rankingu najlepszych hoteli w Polsce.

„W naszej codziennej pracy dokładamy najwyższych starań, aby odwiedzający nas podróżni we wnętrzach Mercure Kraków Stare Miasto czuli się wyjątkowo. Łącząc tę wartość z lokalnymi, obecnymi w naszych przestrzeniach akcentami, doskonałą kuchnią restauracji Winestone oraz najwyższym standardem guest experience na stałe wpisaliśmy się w mapę miejsc, w których w Krakowie zatrzymać się po prostu trzeba” – mówi Tomasz Schweda, Dyrektor Operacyjny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Należący i zarządzany przez Grupę Orbis hotel Mercure Kraków Stare Miasto jest flagowym obiektem marki usytuowanym w samym centrum stolicy Małopolski. Swoim gościom oferuje 198 przestronnych, wygodnych pokoi o wysokim standardzie. Wnętrza hotelu stanowią połączenie dobrego stylu i krakowskiego klimatu. Lokalne inspiracje, m.in. przypominające królewski tron fotele, nawiązujące designem do koron złote lampy, czy posadzka w lobby wykonana na wzór tej znajdującej się na Wawelu już od pierwszych chwil spędzonych w hotelu pozwalają poczuć jego wyjątkową atmosferę. Unikatowy i niezwykle wpisujący się w historię Krakowa jest także brand wall marki Mercure, czyli czterometrowa ściana w nowoczesnym lobby z wydrukowanymi w technologii 3D kopiami Głów Wawelskich.

„Nagrody Travelers’ Choice 2019 serwisu TripAdvisor, na które składają się opinie i rekomendacje naszych gości, stanowią dla nas ogromny powód do dumy. Są także mobilizacją do dalszej, jeszcze lepszej pracy i dbania o satysfakcję podróżnych. Wysoka, 5. pozycja Mercure Kraków Stare Miasto, który w plebiscycie niezależnego, branżowego portalu wyprzedził wiele hoteli butikowych dowodzi, że to, co robimy, wykonujemy w niemal perfekcyjny sposób. Pokazuje to również, że jako hotel sieciowy oferowanym standardem usług wygrywamy nawet z wyspecjalizowanymi obiektami luksusowymi” – dodał Stephen Hadley, Lider Regionu Kraków – Katowice w AccorHotels.

Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Czerpiąc z tych wartości i pokazując je w unikatowym designie wyróżnia się na tle konkurencji. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.